Актуальні питання громадян

 1. Які види грошового забезпечення військовослужбовця – основні та додаткові.
 2. Від чого залежить розмір грошового забезпечення військовослужбовців.
 3. Порядок і умови виплати одноразової грошової допомоги після укладення першого контракту.
 4. Порядок і умови виплати грошової допомоги для оздоровлення в 2024 році (чи обов’язкове перебування військовослужбовця у відпустці). 
 5. Порядок виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в 2024 році. 
 6. Порядок виплати одноразової грошової допомоги при звільненні військовослужбовців (в тому числі мобілізованих) зі служби під час дії особливого періоду.
 7. За час військової служби військовослужбовець не використав щорічну основну відпустку. Чи має він право на компенсацію за неї при звільненні.
 8. Які виплати передбачені законодавством України пораненим військовослужбовцям.
 9. Які виплати здійснюються військовослужбовцям Збройних Сил України, зарахованим у розпорядження.
 10. Порядок нарахування додаткової винагороди на період дії воєнного стану.
 11. Порядок виплати додаткової винагороди військовослужбовцям, які виконують бойові (спеціальні) завдання із всебічного забезпечення діючих угруповань військ (сил) Сил оборони держави безпосередньо в районах ведення воєнних (бойових) дій згідно з бойовими (логістичними) розпорядженнями.
 12. Порядок виплати додаткової винагороди військовослужбовцям, включеним у склад органу військового управління, штабу угруповання військ (сил) або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ включно та виконують бойові (спеціальні) завдання на лінії бойового зіткнення з противником на глибину виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, у тому числі зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки) до батальйону включно.
 13. Порядок виплати додаткової винагороди у разі проходження стаціонарного лікування внаслідок отриманого поранення, пов’язаного із захистом Батьківщини, під час виконання бойових (спеціальних) завдань.
 14. Порядок виплати додаткової винагороди військовослужбовцям у випадку, коли військову частину вивели із району ведення воєнних (бойових) дій на відновлення.
 15. Умови виплати підйомної допомоги військовослужбовцям (в тому числі мобілізованим) та її розміри.
 16. Порядок виплати грошового забезпечення сім’ям військовослужбовців, які знаходяться в полоні, перебувають у заручниках або зникли безвісти.
 17. Які документи для отримання грошового забезпечення сім’ями військовослужбовців, захоплених в полон або заручниками (крім військовослужбовців, які здалися в полон добровільно), а також інтернованих в нейтральних державах або зниклих безвісти додаються до заяви.
 18. Як довго командири військових частин мають право розглядати заяви членів сімей про виплату грошового забезпечення.
 19. У яких випадках командир військової частини має право відмовити у виплаті грошового забезпечення членам сім’ї військовослужбовця.
 20. Коли припиняється виплата грошового забезпечення членам сім’ї військовослужбовця.
 21. Порядок виплати грошового забезпечення членам сімей загиблих військовослужбовців.
 22. Чи мають право члени сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) на отримання грошової допомоги для оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.
 23. Чи мають право члени сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) на отримання компенсації за невикористані щорічні основні та додаткові відпустки.

29 січня 2024, 16:23 | ID: 70436 |


Переглядів: 1311 //