Надвиносливість військових, гарний гумор і готовність йти вперед, здобутки українських армійців на світових аренах: сьогодні День фізичної культури і спорту

10 вересня 2022, 10:30 | ID: 68290
Надвиносливість військових, гарний гумор і готовність йти вперед, здобутки українських армійців на світових аренах: сьогодні День фізичної культури і спорту

Бронежилет 20 кг, стільки ж боєкомплекту, перебігти, перекотитися, вискочити на техніку, донести снаряд, витягнути пораненого товариша, захопити полоненого російського солдата… І при цьому зберегти хороший настрій та готовність далі йти вперед.

Українським воїнам допомагає фізична загартованість та воля до перемоги. Завдяки силі наших захисників нам є ким пишатися на фронті російсько-української війни. З початком повномасштабного військового вторгнення російських загарбників в Україну чимало наших спортсменів поповнили лави Сил оборони. Разом із професійними військовими, а також айтішніками, бізнесменами та представниками  інших професій вони стали до зброї на захист України.

А ще у нас є значні здобутки на полях спортивних змагань по усьому світу. Армійські спортсмени є національною гордістю. Завдяки їх яскравим перемогам на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи Україна займає передові спортивні позиції у світовому співтоваристві.

Видатні досягнення наших спортсменів на міжнародній арені єднають українське суспільство, піднімають авторитет країни, викликають повагу до України, нашого Державного Прапору та Гімну.

У поточному році армійські спортсмени  взяли участь у понад 300 змаганнях та здобули 415 золотих, 331 срібну та 345 бронзових медалей. 5 спортсменів стали чемпіонами світу, 21 – чемпіонами Європи, а працівник Збройних Сил України Олександр Абраменко на ХХIV зимових Олімпійських іграх 2022 року виборов срібну медаль в змаганнях з фристайлу.

Пишаємося успіхами наших спортсменів, які довели конкурентоспроможність України на міжнародній арені. Гордимося цвітом української нації, які нині воюють в ЗСУ та інших військових формуваннях.

І саме з такими людьми  ми переможемо!

Визволимо Україну від російського агресора, а після того завоюємо ще більше медалей на міжнародних аренах.

З Днем фізичної культури і спорту!

Слава Україні!ОСТАННІ НОВИНИ