«Інституційна реформа є важливим кроком до членства України в НАТО» – заступник Міністра оборони Станіслав Гайдер

11 лютого 2024, 10:00 | ID: 70538
«Інституційна реформа є важливим кроком до членства України в НАТО» – заступник Міністра оборони Станіслав Гайдер «Інституційна реформа є важливим кроком до членства України в НАТО» – заступник Міністра оборони Станіслав Гайдер

Заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер провів у Києві зустріч з Головою Представництва НАТО в Україні Карен МакТір.

Станіслав Гайдер подякував за допомогу, яку Альянс та країни-члени надають Україні для боротьби проти російської агресії.

«Зараз на фронті Україна фактично захищає не тільки себе, а й усі демократичні країни регіону», – сказав заступник Міністра оборони.

Він зазначив, що повноправне членство в Альянсі є метою України, оскільки НАТО є найнадійнішою гарантією безпеки у майбутньому.

«Міністерство оборони демонструє прогрес у проведенні реформ, зокрема ми активно виконуємо адаптовану Річну національну програму», – сказав Станіслав Гайдер.

Заступник Міністра зазначив, що одним із ключових напрямків розвитку Міністерства є побудова сильної та прозорої інституції як координатора сил оборони.

«Інституційна реформа є кроком до членства України в НАТО», – сказав Станіслав Гайдер.

Він додав, що Міністерство також удосконалює процес отримання міжнародної військової допомоги зі стратегічною метою – стати надійним партнером для наших іноземних союзників.ОСТАННІ НОВИНИ
Електронні рапорти та посвідчення захисника: Міноборони працює над онлайн-сервісами для військових

3 хвилин тому

Планування закупівель за стандартами НАТО: Міноборони підключило 200 військових частин до системи управління оборонними ресурсами SAP

1 годину тому

Міноборони та Держлікслужба домовилися про співпрацю

2 години тому

Міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Олександром Сирським провели розмову з Міністром оборони США Ллойдом Остіном

7 годин тому

За добу російські окупанти втратили понад тисячу осіб, 13 танків і 70 броньовиків – Генштаб ЗСУ

7 годин тому

Швеція надає Україні найбільший від початку широкомасштабного вторгнення пакет військової допомоги

Вчора в 18:33

Міноборони закликає країни Контактної групи з питань оборони України вкласти 1,5 мільярда доларів у виробництво БПЛА

Вчора в 18:09