Уряд ухвалив три важливих рішення в секторі оборони

09 лютого 2024, 20:03 | ID: 70528
Уряд ухвалив три важливих рішення в секторі оборони

Кабінет міністрів України на своєму засіданні у п’ятницю, 9 лютого, ухвалив три важливі рішення, які безпосередньо стосуються сектора оборони. Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова.

Згідно з першим рішенням, іноземцям та особам без громадянства, а також членам їхніх родин, які на законних підставах проходять військову службу в Державній спеціальній службі транспорту за контрактом, виплачуватимуть одноразову грошову допомогу (ОГД). 

«Тепер вони або члени їхніх родин отримуватимуть кошти як і решта військовослужбовців. Нагадаю, що ОГД виплачується у разі загибелі, смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності», – розповіла Наталія Калмикова.

Друге рішення Уряду врегульовує надання допомоги медичними працівниками військових частин, військових закладів, установ, які беруть участь у бойових діях, здійснюють бойові завдання, без отримання ними ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

«Тепер у медичних ротах та медичних пунктах батальйонів на територіях, де ведуться бойові дії, буде достатньо лише подати відповідну декларацію про провадження господарської діяльності. Таким чином, медики звільняються від обов’язку довготривалого та складного оформлення ліцензії», – зазначила заступниця Міністра.

Відповідно до третього рішення, прийом громадян в ТЦК та СП відбуватиметься цілодобово. 

«Це стосується як персонально-якісного обліку призовників, так і обліку транспортних засобів. Цілодобовими також стануть медичні огляди та психологічні обстеження ВЛК. Окрім того, ТЦК та СП отримали можливість цілодобово розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати стягнення», – додала Наталія Калмикова.ОСТАННІ НОВИНИ
Електронні рапорти та посвідчення захисника: Міноборони працює над онлайн-сервісами для військових

46 хвилин тому

Планування закупівель за стандартами НАТО: Міноборони підключило 200 військових частин до системи управління оборонними ресурсами SAP

2 години тому

Міноборони та Держлікслужба домовилися про співпрацю

3 години тому

Міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Олександром Сирським провели розмову з Міністром оборони США Ллойдом Остіном

8 годин тому

За добу російські окупанти втратили понад тисячу осіб, 13 танків і 70 броньовиків – Генштаб ЗСУ

8 годин тому

Швеція надає Україні найбільший від початку широкомасштабного вторгнення пакет військової допомоги

Вчора в 18:33

Міноборони закликає країни Контактної групи з питань оборони України вкласти 1,5 мільярда доларів у виробництво БПЛА

Вчора в 18:09