«Усі намагання компаній, які хочуть зірвати нашим військовим харчування, ставатимуть публічними» – Віталій Половенко

07 лютого 2024, 15:08 | ID: 70482

Недоброчесні постачальники намагаються зірвати закупівлі харчування для Збройних сил України – про це повідомив «Державний оператор тилу» (DOT).  

Як розповіли у Державній агенції, 5 лютого компанія ТОВ «Трейд Полтава» подала позов до суду, яким намагається заблокувати 11 процедур закупівлі харчування, оголошених DOT в минулу п'ятницю. 

Командою DOT було встановлено, що «Трейд Полтава», відповідно до свого Статуту та видів економічної діяльності, займається торгівлею шин, ремонту автомобільної техніки тощо. Жодних тендерів в Prozorro на постачання харчування, як для Міністерства оборони України, так і для інших замовників, даний постачальник не вигравав. 

Окрім цього, вже інша юридична особа, а саме ТОВ «Трейд Граніт Інвест», яка пов’язана із колишньою групою «Трейд Коммодіті» бізнесмена Андрія Адамовського та екс-чиновника уряду Януковича Владислава Якубовського, 6 лютого звернулась до суду із ідентичною позовною заявою.  

6 лютого Київський окружний адміністративний суд своєю ухвалою повернув цю заяву, тобто відмовився її розглядати. Суд також встановив зловживання процесуальними правами ТОВ «Трейд Граніт Інвест», а саме намагання втрутитись в автоматизований розподіл справ з метою визначення потрібного судді для розгляду справи. 

«Очевидним є те, що позивачі, які є пов’язані між собою, намагаються подати якомога більше позовів, щоб зірвати закупівлі харчування для ЗСУ. З огляду на безпідставність позову розраховуємо на справедливе рішення суду та унеможливлення повторення ситуації із закупівлею харчування для ЗСУ», – зазначили в DOT.

«Усі намагання компаній, які хочуть зірвати нашим військовим харчування, ставатимуть публічними. Ми говоритимемо про недоброчесних постачальників. Наші військові повинні забути про проблеми з якістю харчового забезпечення», – прокоментував ситуацію заступник Міністра оборони Віталій Половенко.ОСТАННІ НОВИНИ
Електронні рапорти та посвідчення захисника: Міноборони працює над онлайн-сервісами для військових

1 годину тому

Планування закупівель за стандартами НАТО: Міноборони підключило 200 військових частин до системи управління оборонними ресурсами SAP

3 години тому

Міноборони та Держлікслужба домовилися про співпрацю

4 години тому

Міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Олександром Сирським провели розмову з Міністром оборони США Ллойдом Остіном

8 годин тому

За добу російські окупанти втратили понад тисячу осіб, 13 танків і 70 броньовиків – Генштаб ЗСУ

8 годин тому

Швеція надає Україні найбільший від початку широкомасштабного вторгнення пакет військової допомоги

Вчора в 18:33

Міноборони закликає країни Контактної групи з питань оборони України вкласти 1,5 мільярда доларів у виробництво БПЛА

Вчора в 18:09