Сили оборони України потребують своєчасних та якісних управлінських рішень з будівництва фортифікаційних споруд

24 листопада 2023, 11:30 | ID: 70105
Сили оборони України потребують своєчасних та якісних управлінських рішень з будівництва фортифікаційних споруд Сили оборони України потребують своєчасних та якісних управлінських рішень з будівництва фортифікаційних споруд

При Міноборони створено Міжвідомчу робочу групу, яка вивчатиме проблемні питання з будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд та вчасно реагуватиме на них.

Цей орган працюватиме в режимі 24/7 за принципом «оперативного штабу».

Таке рішення ухвалили на зустрічі Міністра оборони України Рустема Умєрова з Віце-прем’єр-міністром України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.

Цей тимчасовий консультативно-дорадчий орган координуватиме зусилля всіх органів військового управління, центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд - аби робота за цим напрямком була системною. 

Співголовами Міжвідомчої робочої групи стануть Міністр оборони України та Віце-прем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - Міністр цифрової трансформації.

У планах Міжвідомчої робочої групи - впровадити реформу, щоб визначити зони відповідальності: на першій лінії оборони будівництво фортифікаційних споруд здійснюють військові підрозділи, на другій-третій - Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України через залучення приватних підрядних організацій.

При Міжвідомчій робочій групі вже створена волонтерська бізнес-спільнота, яка висловила готовність оперативно надавати меценатську допомогу в будівництві фортифікаційних споруд на найбільш “гарячих” напрямках. До спільноти увійшли відомі українські компанії з різних галузей: фінанси, ІТ, девелопмент, металургія, логістика, рітейл тощо.

Для впровадження нових підходів Уряду буде запропоновано затвердити нову ефективну модель з будівництва фортифікаційних споруд, до якої залучать ресурси Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, обласних військових адміністрацій, приватних підрядників.ОСТАННІ НОВИНИ
Електронні рапорти та посвідчення захисника: Міноборони працює над онлайн-сервісами для військових

2 години тому

Планування закупівель за стандартами НАТО: Міноборони підключило 200 військових частин до системи управління оборонними ресурсами SAP

3 години тому

Міноборони та Держлікслужба домовилися про співпрацю

4 години тому

Міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Олександром Сирським провели розмову з Міністром оборони США Ллойдом Остіном

8 годин тому

За добу російські окупанти втратили понад тисячу осіб, 13 танків і 70 броньовиків – Генштаб ЗСУ

9 годин тому

Швеція надає Україні найбільший від початку широкомасштабного вторгнення пакет військової допомоги

Вчора в 18:33

Міноборони закликає країни Контактної групи з питань оборони України вкласти 1,5 мільярда доларів у виробництво БПЛА

Вчора в 18:09