Рустем Умєров: візит Ллойда Остіна перекреслює намагання ворогів нав’язати думку про «втому США від України»

21 листопада 2023, 11:35 | ID: 71184
Рустем Умєров: візит Ллойда Остіна перекреслює намагання ворогів нав’язати думку про «втому США від України» Рустем Умєров: візит Ллойда Остіна перекреслює намагання ворогів нав’язати думку про «втому США від України» Рустем Умєров: візит Ллойда Остіна перекреслює намагання ворогів нав’язати думку про «втому США від України» Рустем Умєров: візит Ллойда Остіна перекреслює намагання ворогів нав’язати думку про «втому США від України» Рустем Умєров: візит Ллойда Остіна перекреслює намагання ворогів нав’язати думку про «втому США від України» Рустем Умєров: візит Ллойда Остіна перекреслює намагання ворогів нав’язати думку про «втому США від України» Рустем Умєров: візит Ллойда Остіна перекреслює намагання ворогів нав’язати думку про «втому США від України» Рустем Умєров: візит Ллойда Остіна перекреслює намагання ворогів нав’язати думку про «втому США від України»

Міністр оборони України Рустем Умєров у понеділок зустрівся з Міністром оборони США Ллойдом Остіном, який перебував з візитом у Києві.

Міністри провели зустріч сам-на-сам перед тим, як провести розширені переговори, у яких з українського боку взяли участь, зокрема, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, перший заступник Міністра оборони Олександр Павлюк та заступник Міністра оборони Іван Гаврилюк.

«У нас була плідна розмова щодо поточних і майбутніх потреб України на полі бою та того, як Сполучені Штати із союзниками можуть допомогти їх задовольнити», - розповів Рустем Умєров.

Сторони обговорили плани України у протистоянні російській агресії, нинішні і майбутні потреби на полі бою для їх реалізації та шляхи подальшої допомоги з боку США та союзників.

Інша важлива тема стосувалася НАТО. Україна обрала свій шлях: стати членом альянсу. Тому НАТОфікація – один з головних пріоритетів Міністерства оборони України, додав Міністр оборони України.

«Переконаний, що продуктивний візит Міністра Остіна перекреслює будь-які намагання наших ворогів нав’язати думку про «втому США від України». Навпаки, цей і майбутні візити і зустрічі з нашими союзниками і партнерами з усього світу лише підкреслює силу і вагу військової дипломатії», - додав Рустем Умєров.

Ллойд Остін зробив запис у книзі почесних гостей, після чого обидва міністри поспілкувались з українськими військовими, зокрема міністр Остін подякував їм за мужність і запевнив, що США й надалі будуть поруч.

В день візиту США оголосили про новий пакет військової допомоги. Він включатиме боєприпаси та військову техніку на суму більш як 100 мільйонів доларів.

Зокрема:

* зенітні ракети Stinger
* систему HIMARS та боєприпаси
* артилерійські снаряди 155мм та 105мм
* протитанкові ракети
* протитанкові системи Javelin та AT-4
* 3 мільйонів набоїв
* підривні боєприпаси для прибирання перешкод
* спорядження для холодної погоди
* запасні частини та інше обладнання