Міноборони повернуло нерухоме майно площею 2000 квадратних метрів в Одесі та Вінниці

17 листопада 2023, 18:58 | ID: 71158

Міністерство оборони повернуло та забезпечило реєстрацію права власності на нерухомість в Одесі та Вінниці загальною площею приблизно 2000 квадратних метрів.

Будівля в Одесі площею 1700 квадратних метрів побудована на початку XVIII століття і є пам’яткою архітектури місцевого значення. Вона перебувала у віданні та користуванні одного з державних підприємств Міноборони України.

У 2019 році комерційна структура підробила договір та оформила цю будівлю на себе. Ні в Міноборони, ні в державному підприємстві жодної інформації про цей договір не було.

Попри зловживання і перешкоди з боку зацікавлених осіб, майно повернули законному власнику та зареєстрували за оборонним відомством.

Щодо об’єкта нерухомого майна у Вінниці: він був привласнений за масштабною схемою незаконного виведення нерухомого майна Концерну «Військторгсервіс» у власність комерційних структур та зацікавлених третіх осіб за неправомочною довіреністю.

Процес привласнення нерухомості вдалося реалізувати в обхід процедури погодження з Міноборони та Фондом державного майна України.

Один з таких об’єктів площею понад 200 квадратних метрів, що розташований у Вінниці, у листопаді 2023 року повернули та зареєстрували за Міноборони.

Наразі забезпечене раціональне використання повернутих об’єктів нерухомого майна в інтересах Міноборони та ЗСУ.

За фактами злочинної діяльності правоохоронні органи проводять відповідні розслідування.ОСТАННІ НОВИНИ
За добу Сили оборони знищили 990 російських загарбників та 26 бронемашин ворога: загальні втрати рф становлять 337,2 тис. осіб — Генштаб ЗСУ

58 хвилин тому

Дякую кожній українській родині, яка розуміє воєнні й температурні виклики та ощадливо споживає електрику – звернення Президента Володимира Зеленського

Вчора в 21:15

Міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з командувачем ЗС США в Європі та командувачем Групи сприяння безпеці України

Вчора в 19:05

Перші результати рекрутингу Міноборони – інтерес до вакансій суттєво зріс

Вчора в 19:00

Естонія сповнена рішучості продовжувати підтримувати український народ і армію

Вчора в 17:46

«Державний оператор тилу» проводить опитування підприємців

Вчора в 17:33

«Для нас важливо створити можливості для залучення американського промислового бізнесу» — Рустем Умєров під час візиту до США

Вчора в 16:10