Міністерство оборони вперше затвердило нові зразки БПЛА для війська за спрощеним алгоритмом

25 жовтня 2023, 18:50 | ID: 71009
Міністерство оборони вперше затвердило нові зразки БПЛА для війська за спрощеним алгоритмом

Міністерство оборони України допустило до експлуатації одразу кілька нових зразків БПЛА. Важливо, що процес допуску зайняв всього кілька днів: вперше це відбулося за схемою спрощеного допуску інновацій на поле бою. Те, що раніше гальмувало місяцями, запрацювало за швидким та прозорим алгоритмом.

FPV-дрони – реальні інструменти для знищення ворога та захисту нашої країни, тому Міноборони робить усе, аби їх ставало більше. Нові вітчизняні розробки, які вже встигли випробувати та схвалити наші військові, є найкращим рішенням для поповнення арсеналу.

Окремим досягненням є наші дрони, призначені для виконання бойових задач із цілодобового спостереження та розвідки вдень та вночі.

21 жовтня Уряд підтримав постанову, розроблену Міністерством оборони, про спрощений порядок допуску до експлуатації безпілотних систем та засобів радіоелектронної боротьби.

Зареєструвати свій запит на допуск до експлуатації нового зразка озброєння можна через Акселератор інноваційного розвитку Міністерства оборони України.

Завдяки цьому сервісу вже надійшло 354 зразки від виробників озброєння та військової техніки. 108 зразків затверджено до експлуатації, 199 заявок вивчаються.