«Більше ППО. Більше санкцій. Більше підтримки для українських воїнів на передовій. Російський терор повинен програти» - Президент Володимир Зеленський перебуває з візитом у США

21 вересня 2023, 17:03 | ID: 70749

У складі української делегації - Міністр оборони України Рустем Умєров.

«Сьогодні важливі переговори у Вашингтоні. ППО для України – серед топових питань», - зазначив Володимир Зеленський у контексті свого візиту до США у дописі на своєму Telegram-каналі та звернув увагу, що цієї ночі російські терористи завдали чергового масованого удару по інфраструктурі. Більшість ракет збито, але не всі. Президент подякував рятувальникам, які миттєво розпочали ліквідацію наслідків влучань.

«Дякую й кожній країні, яка вже надала Україні протиракетні системи. Працюємо, щоб повністю позбавити Росію терористичного потенціалу. Маємо прийти до цього результату», - додав Володимир Зеленський.

Напередодні, Міністр оборони Рустем Умєров провів предметні переговори з Міністром оборони США Ллойдом Остіном. На порядку денному обговорення були нагальні потреби України на фронті, а також гарантії безпеки нашої держави.

Рустем Умєров висловив вдячність США і особисто пану Міністру за неоціненну допомогу в боротьбі з російськими загарбниками.