Перший тиждень на посаді Міністра оборони: Рустем Умєров підбив підсумки та визначив пріоритети

14 вересня 2023, 22:23 | ID: 70695
Перший тиждень на посаді Міністра оборони: Рустем Умєров підбив підсумки та визначив пріоритети

Міністр оборони України Рустем Умєров окреслив основні стратегічні цілі, візію та пріоритети оборонного відомства.

Зокрема, воїн — найвища цінність, а тому має бути забезпеченим всім необхідним. Наступною є нульова толерантність до корупції. Також Міністр анонсував нові міжнародні коаліції для посилення нашої армії.

Крім того, Рустем Умєров підсумував важливі зустрічі з ключовими стейкхолдерами, що відбулися цього тижня:
Президенту України презентовано основні пріоритети роботи Міністерства.
З колегами з Уряду окреслено основні напрями кооперації. Проведено робочі зустрічі з Міністром інфраструктури, Міністром стратегічних галузей промисловості, Міністром фінансів, Міністром внутрішніх справ, Міністром цифрової трансформації.
Спільну роботу над створенням механізму забезпечення прав військовослужбовців обговорено з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини.
З Міністром оборони США Ллойдом Остіном порушили питання пріоритетних потреб України та майбутню зустріч у форматі «Рамштайн».
З Міністром національної оборони Канади Біллом Блером визначили кроки щодо зміцнення обороноздатності України та програми оборонного партнерства.
З Верховним представником ЄС у закордонних справах та політиці безпеки Жозепом Боррелем обговорили підтримку України, нові принципи безпекової політики.
З Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом торкнулися питань стандартів НАТО в українській армії, пріоритетних потреб в озброєнні та підготовки до зустрічі «Рамштайн».
Крім того, відбулися зустрічі з міжнародними партнерами та союзниками під час щорічної конференції YES.
Щодо поточного стану справ у відомстві провів зустрічі з командою міністерства: заступниками, радниками, ключовими працівниками.

«Уже маємо ряд важливих домовленостей і результатів:
Перше, готуємо Форум оборонних індустрій з Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою та Міністром стратегічної промисловості Олександром Камишиним.
Друге, військовий кабінет, ставка, селектор з Президентом — будуть результати, які відчує ворог.
Третє, готуємо інфраструктуру та все необхідне для літаків F16 в Україні.
Четверте, готуємось до «Рамштайну» — презентуємо нову ІТ-коаліцію, яка наблизить українську перемогу.
Пʼяте, провів нараду по запуску Агенції нелетальних закупівель.
Шосте, разом з Президентом привітали героїв танкових військ ЗСУ, які хоробро захищають нашу незалежність,» - зазначив Рустем Умєров.

Міністр оборони анонсував, що фокус наступного тижня буде на перезавантаження системи та міжнародну політику.ОСТАННІ НОВИНИ
Рустем Умєров та Держсекретар з питань оборони Великої Британії обговорили подальше військове партнерство і допомогу Україні

5 годин тому

Президент зустрівся з державним секретарем Великої Британії з питань оборони

9 годин тому

Загальні втрати російських загарбників становлять 277,3 тис. осіб, знищено понад 8800 одиниць автотехніки та автоцистерн ворога ‒ Генеральний штаб ЗСУ

9 годин тому

Нашим воїнам потрібно більше інструментів, щоб знищувати російські ракети, ударні дрони та авіацію – звернення Президента України

Вчора в 22:30

Всесвітній банк, Армія дронів, Український ветеранський фонд — в Міноборони призначили нових заступників

Вчора в 19:05

Від початку широкомасштабної війни проти України росія втратила уже майже 277 тис. осіб, знищено 534 засобів ППО ворога – Генштаб ЗСУ

Вчора в 08:00

Рустем Умєров провів телефонну розмову з Міністром національної оборони Польщі Маріушем Блащаком

26 вересня 2023, 22:30