«Допомога української діаспори у протидії російським наративам та фейкам є надзвичайно важливою»: Ганна Маляр зустрілася із представниками Стратегічної військової ради при Світовому Конгресі Українців

08 вересня 2023, 16:00 | ID: 70653
«Допомога української діаспори у протидії російським наративам та фейкам є надзвичайно важливою»: Ганна Маляр зустрілася із представниками Стратегічної військової ради при Світовому Конгресі Українців

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр провела зустріч із делегацією Стратегічної військової ради при Світовому Конгресі Українців. Представники Ліги Українців Канади та військові експерти об'єдналися навколо важливого завдання – забезпечення подальшої підтримки України в умовах повномасштабної війни з російською федерацією.

Під час зустрічі особливу увагу було приділено посиленню співпраці у сфері протидії російській пропаганді у світі та координації надання матеріальної допомоги Збройним Силам України.

Ганна Маляр подякувала українцям за кордоном, яких об'єднує Конгрес, за підтримку воїнів Сил оборони, які відстоюють нашу незалежність в боях з російськими окупантами, а також за ті спільні проєкти, які вже були реалізовані в рамках багаторічного співробітництва.
– Сьогодні боротьба з російськими окупантами інтенсивно ведеться як на полі бою, так й інформаційно. Ми воюємо зброєю та інформацією, тому ми вдячні партнерам, українській діаспорі та всім, хто нас підтримує, за надання матеріальної допомоги, техніки і зброї, а також за зусилля з протидії російській дезінформації. Адже нині Україна твердо відстоює не лише власну незалежність, а й безпеку та стабільність Європи, виступає потужним форпостом на східному фланзі НАТО, – зазначила Ганна Маляр.

Заступниця Глави Міноборони ознайомила представників делегації з напрямами роботи Міністерства оборони в умовах війни та особливостями реагування на інформаційні виклики, яких сьогодні чимало. Вона наголосила, що рф з початку широкомасштабного вторгнення цілеспрямовано атакує всі сфери життя України, в тому числі через потужне поширення пропаганди як всередині країни, так і за кордоном. Тому допомога української діаспори у протидії російським наративам та фейкам є надзвичайно важливою, адже об’єднаний медійний фронт - це теж зброя.

Також Ганна Маляр зосередила увагу на конкретних векторах подальшої співпраці у сфері забезпечення Збройних Сил та підтримки українських воїнів.
– Наші люди – це наша найбільша цінність. На відміну від держави-окупанта, Україна береже своїх захисників та захисниць, ми воюємо не кількістю, а якістю. Тому постачання зброї та техніки до України, збільшення міжнародної допомоги та реалізація спільних проєктів щодо лікування, реабілітації наших воїнів, підтримки сімей військовослужбовців – це все фактори наближення нашої спільної перемоги, – акцентувала Ганна Маляр.

У свою чергу, Ігор Козак, член делегації, запевнив у подальшій підтримці України на всіх можливих рівнях, зокрема через заклики урядів країн Заходу допомогти Україні захистити власний суверенітет. Делегати окреслили майбутню дорожню карту щодо співпраці з Міноборони та висловили беззаперечну впевненість у Перемозі українського народу.