Олексій Резніков вручив відзнаки представникам Сил оборони за внесок у перемогу України

04 вересня 2023, 17:00 | ID: 70609
Олексій Резніков вручив відзнаки представникам Сил оборони за внесок у перемогу України Олексій Резніков вручив відзнаки представникам Сил оборони за внесок у перемогу України Олексій Резніков вручив відзнаки представникам Сил оборони за внесок у перемогу України Олексій Резніков вручив відзнаки представникам Сил оборони за внесок у перемогу України Олексій Резніков вручив відзнаки представникам Сил оборони за внесок у перемогу України Олексій Резніков вручив відзнаки представникам Сил оборони за внесок у перемогу України Олексій Резніков вручив відзнаки представникам Сил оборони за внесок у перемогу України Олексій Резніков вручив відзнаки представникам Сил оборони за внесок у перемогу України

Завдяки винятковій стійкості українського народу, високому професіоналізму та героїзму Сил оборони України, єдності влади та суспільства, а також міжнародній підтримці, наша країна понад 550 днів дає гідну відсіч повномасштабній російській агресії. Кожного дня наші захисники і захисниці роблять надзвичайний внесок у спротив російському агресору та майбутню перемогу України. Про це сказав Міністр оборони України Олексій Резніков, відзначаючи відомчими нагородами, цінними подарунками та вогнепальною зброєю представників Сил оборони за особистий професійний внесок у перемогу України.

— Ви надихаєте не лише Україну, але й увесь світ. І за це я хочу висловити вам глибоку вдячність: за те, що ви робили, за те, що ви робите, і, переконаний, ще зробите заради нашої з вами спільної перемоги. Ми будемо розвивати наші Сили оборони, творити Future Force Concept, ваші діти та онуки будуть теж брати в цьому участь. І точно вже не доведеться державі-окупанту після поразки повернутися з реваншем - цього ми не допустимо. Це наше спільне завдання - забезпечити, щоб окупанти не мали жодного шансу ні через п'ять, ні через десять років. Вірю у вас і маю за честь потиснути руку кожному з вас і сказати дякую, — звернувся до присутніх Олексій Резніков.

Міністр оборони вручив понад 130 відомчих нагород, серед яких нагрудний знак «За військову доблесть», «Знак пошани», медаль «Хрест доблесті», медаль «Захиснику України», «Хрест Сухопутних військ», «Хрест Військово-Морських Сил». Вперше вручено відомчу нагороду «Хрест Сил Територіальної оборони».

Серед нагороджених – представники Збройних Сил України, Національної поліції, Національної гвардії та інших складових Сил оборони, військовослужбовці передусім рядового, сержантського та старшинського складу. Крім відомчих відзнак, були вручені цінні подарунки та вогнепальна зброя.