Агенція оборонних закупівель вже успішно працює, а до жовтня очікуємо перший контракт Агенції ресурсного забезпечення — Олексій Резніков

29 серпня 2023, 15:25 | ID: 70561
Агенція оборонних закупівель вже успішно працює, а до жовтня очікуємо перший контракт Агенції ресурсного забезпечення — Олексій Резніков

Засадничою політикою Міноборони щодо закупівель є вчасне, повне та якісне забезпечення Збройних Сил України відповідно до потреб, визначених Генеральним штабом ЗСУ.

Про це сказав Міністр оборони України Олексій Резніков під час зустрічі з представниками медіа. Він нагадав про свою публічну заяву з трибуни Верховної Ради у листопаді 2021 року під час призначення на посаду Міністра щодо наміру змінити систему закупівель шляхом створення окремих уповноважених агентств. За такої моделі департаменти Міноборони мають лише формувати політики з формування потреб, стандартів за замовленнями, контролю якості тощо.
“На сьогоднішній день вже діє агенція, яка займається закупівлями зброї та військової техніки. Через Постанову Уряду вона отримала повноваження закупівельника та на сьогодні має укладені контракти з дуже поважними відомими іноземними партнерами. Також, зареєстроване друге агентство, яке буде займатися ресурсним забезпеченням. Вже підписано наказ (28 серпня 2023 року) про призначення Арсена Жумаділова керівником цієї агенції”, - зазначив Олексій Резніков.

Міністр висловив очікування, що агентство перші закупівлі в інтересах ЗСУ буде проводити вже у вересні-жовтні поточного року.
За такої ритмічності процес реформи системи закупівель Міноборони, на переконання Олексія Резнікова, рухатиметься досить ефективно.