Для нас важливо запровадити систему ефективної допомоги військовим, які втратили здоров’я під час виконання бойових завдань, — Ганна Маляр

01 червня 2023, 19:30 | ID: 69941

На цьому Заступник Міністра оборони України наголосила під час обговорення шляхів покращення медичного забезпечення військовослужбовців з представниками оборонного відомства, волонтерської спільноти та громадських організацій, що опікуються проблемами поранених.


У заході, що відбувся під головуванням Заступника Міністра оборони України Ганни Маляр, взяли участь фахівці Департаменту гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України, Департаменту соціального забезпечення Міністерства оборони України, Офісу з підтримки змін у системі Міністерства оборони України, Командування Медичних сил Збройних Сил України та небайдужі до проблем поранених представники громадськості.


У центрі обговорень були актуальні проблемні питання медичного забезпечення Збройних Сил України та можливі шляхи їхнього вирішення. Зокрема, висловлено пропозиції щодо ефективного моніторингу кожного етапу шляху евакуації поранених та порушено проблему прийняття та списання волонтерських медикаментів, переданих ЗСУ на безоплатній основі. Також співрозмовники порушили питання покращення якості підготовки бойових медиків, вишколів з такмеду для військовослужбовців ЗСУ та технічного забезпечення підрозділів медевакуації.


Крім того, представники Медичних Сил Збройних Сил України ознайомили присутніх із ключовими позитивними нововведеннями, запровадженими у систему медичного забезпечення ЗСУ протягом останніх місяців. Зокрема, відзначено заходи, спрямовані на забезпечення швидкого та зручного проходження військовослужбовцями військово-лікарської комісії, розробки і запровадження гнучкої системи інформування військовослужбовців щодо їхніх прав у разі поранення тощо.


— В умовах широкомасштабної війни для нас найважливіше запровадити систему ефективної допомоги військовослужбовцями, які втратили здоров’я під час виконання бойових завдань, — зазначила Ганна Маляр. — Я рада, що сьогодні ми виокремили й визначили пріоритетні напрямки, за якими будемо надалі разом працювати. Ми вдячні кожному, хто підтримує нас і наших захисників і захисниць, допомагає їм чимшвидше повернутися до повноцінного життя.


Оборонне відомство вдячне всім учасникам зустрічі, зокрема Ользі Гужві, співзасновниці ГС «Консорціум ветеранських організацій Сходу», Любові Галан, співзасновниці правозахисного центру для військовослужбовців ГО «Принцип» та парамедикині, волонтерці та доброволиці Юлії «Тайрі» Паєвській за співпрацю, активну громадянську позицію та відзначення конструктивної позиції оборонного відомства щодо покращення медичного забезпечення Збройних Сил України.ОСТАННІ НОВИНИ
Рустем Умєров провів телефонну розмову з Міністром національної оборони Польщі Маріушем Блащаком

2 години тому

Наших українських дій проти держави-терориста буде більше – звернення Президента Володимира Зеленського

4 години тому

Українські захисники за добу ліквідували 400 окупантів, знищили 39 артсистем і 19 ББМ - Генштаб ЗСУ

Вчора в 08:20

Найкраще – щоб ми могли виробляти передові зразки зброї, щоб гарантувати безпеку Україні, і ми будемо виробляти – звернення Президента

25 вересня 2023, 22:00

Засоби індивідуального захисту: сучасні та високоякісні шоломи, які поставлені на забезпечення в ЗСУ

25 вересня 2023, 11:18

Українські захисники за добу ліквідували 420 окупантів, знищили 27 артсистем і 13 ББМ - Генштаб ЗСУ

25 вересня 2023, 08:38

Тиждень був дуже продуктивний, маємо багато хороших оборонних та інших рішень – звернення Президента України

24 вересня 2023, 21:10