Швеція долучилася до «танкової коаліції»

25 травня 2023, 20:00 | ID: 69896
Швеція долучилася до «танкової коаліції»

«Королівство Швеція прийняло рішення взяти участь в «танковій коаліції».

Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков під час спільного брифінгу у Києві з Міністром оборони Швеції Полом Йонсоном та Міністром цивільної оборони Швеції Карлом-Оскаром Боліном
Очільник українського оборонного відомства також зазначив, що протягом літа 2023-го року Україна очікує на прибуття потужних та високоточних шведських артилерійських систем «Archer» разом з навченими екіпажами наших артилеристів.

- Крім того, українські екіпажі завершують підготовку на сучасних броньованих машинах CV 90. Функціонують різні типи тренінгових місій, в яких наші військовослужбовці навчаються завдяки шведським інструкторам, - зазначив Міністр оборони України.

Олексій Резніков додав, що під час перемовин з Полом Йонсоном вони також зосередились на пріоритетах по озброєнню України для досягнення перемоги.

- Ми обговорили нашу двосторонню співпрацю, зокрема наші потреби щодо протиповітряної оборони. Я особисто вірю в те, що вже в проанонсованій майбутній «літаковій коаліції», про що вже було сказано, буде навчання наших пілотів на F-16. Абсолютно переконаний, що в цій коаліції могли б зайняти достойне місце і літаки «Gripen»  зі Швеції, - підкреслив глава оборонного відомства України.