Путін має усвідомити, що він не зможе перемогти у цій війні – міністр оборони Великої Британії

24 травня 2023, 10:10 | ID: 69883
Путін має усвідомити, що він не зможе перемогти у цій війні – міністр оборони Великої Британії

Президент рф володимир путін має усвідомити, що він не зможе перемогти у розв’язаній ним війні, а підтримка України партнерами залишатиметься непохитною, заявив міністром оборони Сполученого Королівства Бен Воллес за підсумками зустрічі з міністром оборони України Олексієм Резніковим, в Києві у вівторок. 

«Президент путін повинен усвідомити, що він не може виграти цю незаконну війну яку він розв’язав, незважаючи на те скільки він відправить на смерть російських солдат задля свого его та імперських амбіцій. Він не досягне успіху, а міжнародна спільнота стане лише сильнішою у протистоянні цій агресії», — заявив Бен Воллес.

Він наголосив, що право України на самооборону, яке їй надано Статутом ООН, є беззаперечним.

«Незважаючи на всі міжнародні закони, не зважаючи на Женевську конвенцію, вони (росіяни) продовжують цілеспрямовано націлюватися зброєю на населення України.

Право України на самооборону, яке їй надано Статутом ООН, є беззаперечним. За всіма законодавчими актами, маючи таке право на самооборону, Україна може просити допомогу у своїх друзів та союзників, — наголосив Бен Воллес.

Також Міністр оборони Великої Британії підкреслив, що міжнародне право стосується всіх та не може діяти на когось окремо.

«Зараз росія починає усвідомлювати, що союзники України будуть разом із нею у її праві на самооборону й допомагатимуть Україні всіма можливими видами озброєння, починаючи з протитанкових ракет і завершуючи танками, Storm Shadow, і вже зараз — F-16», — сказав Міністр оборони Великої Британії.

Бен Воллес підкреслив, що партнери будуть завжди стояти пліч о пліч з Україною не тільки у відсічі агресії, але й після війни.ОСТАННІ НОВИНИ
Україна почне підготовку інфраструктури для F-16 після остаточного рішення країн-партнерів, але вже є розуміння, що й де робити – Володимир Зеленський

8 годин тому

Президент передав ордени «Золота Зірка» рідним загиблих Героїв України та вручив інші державні нагороди

Вчора в 17:00

Цьогоріч у Вільнюсі нарешті варто визначити, що Україна буде членом НАТО – звернення Президента України до учасників саміту «Бухарестської дев’ятки»

Вчора в 15:00

Президент України провів екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони щодо ситуації на Каховській ГЕС

Вчора в 12:00

За добу наші захисники знищили 800 російських загарбників, збили 35 крилатих ракет, уразили 6 РСЗВ ворога: загальні втрати рф становлять 211,1 тисяч осіб – Генштаб ЗСУ

Вчора в 08:00

Ворог знає, що Україна переможе – звернення Президента Володимира Зеленського

05 червня 2023, 22:00

За добу Сили оборони знищили 410 російських окупантів, збили 4 крилаті ракети, уразили 5 засобів ППО ворога: загальні втрати рф становлять 210,3 тисяч осіб – Генштаб ЗСУ

05 червня 2023, 08:15