Олексій Резніков та Бен Воллес обговорили питання продовження підготовки українських військових у Великій Британії

24 травня 2023, 10:15 | ID: 69884
Олексій Резніков та Бен Воллес обговорили питання продовження підготовки українських військових у Великій Британії Олексій Резніков та Бен Воллес обговорили питання продовження підготовки українських військових у Великій Британії Олексій Резніков та Бен Воллес обговорили питання продовження підготовки українських військових у Великій Британії

— Ми поговорили про продовження підготовки наших військовослужбовців на Британській території, про головні пріоритети та акценти стосовно цих тренувань. У нас була нагода потиснути руки пілотам, які навчалися у Великій Британії й уже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow, — розповів Міністр оборони України Олексій Резніков під час зустрічі з Міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом.

Водночас Міністр оборони Великої Британії висловив свою прихильність стосовно візитів до України та спілкування з військовими.

— Я завжди отримую задоволення від візитів до столиці, від спілкування не лише зі своїм візаві, а й з військовими, обговорюючи їхні плани та амбіції й те, яким чином я можу більше залучатися до допомоги щодо реалізації цих планів, — сказав Бен Воллес.

Фото Дмитро (Орест) Козацький