Олександр Павлюк перевірив роботу Координаційного центру моніторингу стану мінної безпеки

24 травня 2023, 17:00 | ID: 69886
Олександр Павлюк перевірив роботу Координаційного центру моніторингу стану мінної безпеки Олександр Павлюк перевірив роботу Координаційного центру моніторингу стану мінної безпеки Олександр Павлюк перевірив роботу Координаційного центру моніторингу стану мінної безпеки Олександр Павлюк перевірив роботу Координаційного центру моніторингу стану мінної безпеки

Перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк перевірив, як триває обладнання Координаційного центру з питань моніторингу стану мінної безпеки на деокупованих територіях України.

Про це він написав у своєму Телеграмі.

«Перевірив, як триває обладнання центру. Поспілкувався з колегами, ухвалили низку рішень. Робота триває, визначені конкретні кроки для досягнення результату», — йдеться у його дописі.

Він додав, що у центрі намагаються максимально автоматизувати процес збору необхідних даних, застосовуючи систему управління інформацією IMSMA Core.

«Міноборони головує у Національному органі з питань протимінної діяльності, і для прийняття управлінських рішень необхідно мати повну та достовірну інформацію за всіма напрямками протимінної діяльності», — наголосив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Як повідомлялося, для моніторингу стану мінної безпеки на деокупованих територіях в Україні створили єдиний Координаційний центр.