Володимир Зеленський відвідав військову базу в Німеччині та зустрівся з українськими військовослужбовцями

14 травня 2023, 22:00 | ID: 69827
Володимир Зеленський відвідав військову базу в Німеччині та зустрівся з українськими військовослужбовцями Володимир Зеленський відвідав військову базу в Німеччині та зустрівся з українськими військовослужбовцями Володимир Зеленський відвідав військову базу в Німеччині та зустрівся з українськими військовослужбовцями Володимир Зеленський відвідав військову базу в Німеччині та зустрівся з українськими військовослужбовцями Володимир Зеленський відвідав військову базу в Німеччині та зустрівся з українськими військовослужбовцями Володимир Зеленський відвідав військову базу в Німеччині та зустрівся з українськими військовослужбовцями Володимир Зеленський відвідав військову базу в Німеччині та зустрівся з українськими військовослужбовцями

У межах офіційного візиту до Німеччини Президент України Володимир Зеленський відвідав військову базу в місті Аахен, де проходять навчання українські військовослужбовці.

Глава держави та Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц поспілкувалися з українськими воїнами, які навчаються в Бундесвері.

«Хочу подякувати вам, хлопці, за те, що представляєте нашу державу. Ми сьогодні розмовляли з канцлером – усі поважають наші Збройні Сили. Ми вас чекаємо вдома, повертайтеся й робіть нашу армію на полі бою ще потужнішою», – сказав Президент.

Володимир Зеленський подякував Федеральному канцлеру Німеччини за підтримку тренувальної місії для українських військових.

Президент України вручив бійцям державні нагороди. За особисту мужність, самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку українські воїни були нагороджені орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

Володимир Зеленський та Олаф Шольц ознайомилися з елементами навчання, а також оглянули зразки німецької військової техніки, на якій тренуються українські військовослужбовці і яка постачається до України.ОСТАННІ НОВИНИ
Рустем Умєров провів телефонну розмову з Міністром національної оборони Польщі Маріушем Блащаком

2 години тому

Наших українських дій проти держави-терориста буде більше – звернення Президента Володимира Зеленського

4 години тому

Українські захисники за добу ліквідували 400 окупантів, знищили 39 артсистем і 19 ББМ - Генштаб ЗСУ

Вчора в 08:20

Найкраще – щоб ми могли виробляти передові зразки зброї, щоб гарантувати безпеку Україні, і ми будемо виробляти – звернення Президента

25 вересня 2023, 22:00

Засоби індивідуального захисту: сучасні та високоякісні шоломи, які поставлені на забезпечення в ЗСУ

25 вересня 2023, 11:18

Українські захисники за добу ліквідували 420 окупантів, знищили 27 артсистем і 13 ББМ - Генштаб ЗСУ

25 вересня 2023, 08:38

Тиждень був дуже продуктивний, маємо багато хороших оборонних та інших рішень – звернення Президента України

24 вересня 2023, 21:10