«Змінювати разом систему на краще»: Олексій Резніков презентував Громадську антикорупційну раду та Офіс із підтримки змін

28 квітня 2023, 14:00 | ID: 69734
«Змінювати разом систему на краще»: Олексій Резніков презентував Громадську антикорупційну раду та Офіс із підтримки змін «Змінювати разом систему на краще»: Олексій Резніков презентував Громадську антикорупційну раду та Офіс із підтримки змін

Міністр оборони України Олексій Резніков презентував новоутворені консультативно-дорадчі органи при оборонному відомстві - Громадську антикорупційну раду та Офіс із підтримки змін.

Метою цих позаштатних структур, у першу чергу, є розвиток оборонної сфери, а також забезпечення транспарентності і залученості громадянського суспільства до покращення процесів обороноздатності нашої держави.

- Суспільство абсолютно справедливо має право вимагати прозорості і контролювати, як використовуються публічні фінанси, тому що всі сплачують податки. З цих податків формується бюджет. З цього бюджету кошти заходять в Міноборони і ми їх використовуємо з метою забезпечення ЗСУ. Громадська антикоррада та Офіс із підтримки змін будуть дуже потужними незалежними органами, акселераторами бачення та ідей, допомагатимуть через прийняття політичних рішень, політичну волю і адміністративний вплив змінювати систему на краще, - сказав Міністр оборони України Олексій Резніков.

Участь у презентації також взяли представники Офісу із підтримки змін та Громадської антикорупційної ради: Юлія Марушевська, Арсен Жумаділов, Євген Грушовець та Анастасія Шуба. Вони розповіли про головні завдання консультативно-дорадчих органів, серед яких, зокрема, надання якісної експертизи для подальших фундаментальних змін в системі Міноборони.

Олексій Резніков наголосив, що сьогодні пріоритетом оборонного відомства є підвищення ефективності оборони, яка дасть нам можливість завершити війну перемогою України, вийти на кордони 1991 року і встановити таку систему обороноздатності держави, яка буде спроможною стійко тримати удар у разі спроби реваншу російської федерації.