«Україна – ключовий елемент міцної системи міжнародної безпекової архітектури»: Олексій Резніков делегації Комітету ЄС з питань політики та безпеки

31 березня 2023, 08:00 | ID: 69526
«Україна – ключовий елемент міцної системи міжнародної безпекової архітектури»: Олексій Резніков делегації Комітету ЄС з питань політики та безпеки «Україна – ключовий елемент міцної системи міжнародної безпекової архітектури»: Олексій Резніков делегації Комітету ЄС з питань політики та безпеки «Україна – ключовий елемент міцної системи міжнародної безпекової архітектури»: Олексій Резніков делегації Комітету ЄС з питань політики та безпеки «Україна – ключовий елемент міцної системи міжнародної безпекової архітектури»: Олексій Резніков делегації Комітету ЄС з питань політики та безпеки

Міністр оборони України Олексій Резніков 30 березня провів зустріч із делегацією Комітету Європейського Союзу з питань політики та безпеки на чолі із Головою Комітету пані Дельфіною Пронк.

Міністр оборони поінформував європейських партнерів про поточний стан ситуації на передовій, зокрема на північному, східному та південному напрямках. Також окрему увагу акцентовано на наданні допомоги Силам оборони України з боку ЄС і професійній підготовці українських військовослужбовців за кордоном.

Олексій Резніков подякував іноземним партнерам за те, що з перших днів російського повномасшбатного вторгнення Європейський Союз солідарний з Україною та надає нашій державі всебічну підтримку та допомогу у політичній, економічній, військовій, гуманітарній сферах. 

– Щиро вдячний вашим країнам за системну підтримку і здійснену роботу. Завдяки постачанню західного озброєння ЗСУ мають успіхи на полі бою. Проте ми готуємось до контрнаступальної операції, тому Україні необхідні, насамперед, важка техніка та підготовлені резерви. Ми зацікавлені у проведенні тренувань українських військових на всіх рівнях: від індивідуальної підготовки солдата до колективних навчань підрозділів бригадного рівня. Я особисто переконався, що українські захисники і захисниці мають високий бойовий дух. З впевненістю кажу, що наші хлопці й дівчата готові продовжувати боротьбу за Україну, – сказав Олексій Резніков.

Міністр оборони наголосив, що Україна очікує на майбутній Вільнюський саміт НАТО, який має засвідчити, що наша держава є не лише надійним партнером Альянсу, а й країною, яка добре вивчила російського агресора і вміє воювати проти нього.

– Головною загрозою для НАТО є росія. І лише Україна на практиці знає, як боротися з ворогом всього цивілізованого світу. Тож набуття нашою державою членства в Північноатлантичному альянсі та Євросоюзі – є одним із ключових елементів міцної системи міжнародної безпекової архітектури, – зазначив очільник українського оборонного відомства.

Олексій Резніков також зазначив, що питанню постачання зброї та її обліку приділяється дуже прискіплива увага в Міноборони та ЗСУ. Він ознайомив іноземних гостей із запровадженою в Міністерстві оборони логістичною програмою LOGFAS, якою користуються всі члени НАТО, і яка дозволяє моніторити постачання Україні озброєння від країн-партнерів і контролювати рух матеріально-технічної допомоги. Міністр заявив, що збереження довіри партнерів є для України, оборонного відомства та ЗСУ надважливим пріоритетом!

Представники ЄС висловили слова підтримки Україні на шляху досягнення перемоги над країною-агресором.

– Пане Міністре оборони України! Від імені понад 40 представників європейських країн, які присутні на зустрічі, висловлюю велику вдячність і повагу всім захисникам України, котрі захищають не лише свою країну, але й усю Європу, наш континент. Ми будемо з вами стояти до перемоги, – зазначила Дельфіна Пронк.ОСТАННІ НОВИНИ
Рустем Умєров провів телефонну розмову з Міністром національної оборони Польщі Маріушем Блащаком

3 години тому

Наших українських дій проти держави-терориста буде більше – звернення Президента Володимира Зеленського

5 годин тому

Українські захисники за добу ліквідували 400 окупантів, знищили 39 артсистем і 19 ББМ - Генштаб ЗСУ

Вчора в 08:20

Найкраще – щоб ми могли виробляти передові зразки зброї, щоб гарантувати безпеку Україні, і ми будемо виробляти – звернення Президента

25 вересня 2023, 22:00

Засоби індивідуального захисту: сучасні та високоякісні шоломи, які поставлені на забезпечення в ЗСУ

25 вересня 2023, 11:18

Українські захисники за добу ліквідували 420 окупантів, знищили 27 артсистем і 13 ББМ - Генштаб ЗСУ

25 вересня 2023, 08:38

Тиждень був дуже продуктивний, маємо багато хороших оборонних та інших рішень – звернення Президента України

24 вересня 2023, 21:10