Щодо цін на продукти, які закуповують постачальники послуги з організації харчування для військових

14 березня 2023, 18:55 | ID: 69357

Міністерство оборони України 28 лютого 2023 року оприлюднило 8 додатків послуг з організації харчування ЗСУ за Каталогом продуктів харчування зі зниженими цінами і кожен бажаючий може проаналізувати як добову вартість на саму послугу з організації харчування, яку закуповує міноборони, так і окремо на продукти для формування добового комплекту, які закуповують постачальники, що надають послугу з організації харчування. Варто зауважити, що у вартість самих продуктів включено вже логістику — доставку до місця постійної і тимчасової дислокації військових частин/їх підрозділів, в тому числі на передову, а також — заміну продуктів, які зіпсувалися, або було було знищено ворогом під час зберігання в частинах чи було зіпсовано через несприятливі зовнішні умови під час доставки, тощо.

Що стосується будь якої інформації про можливі зловживання чи корупційні ризики, то Міноборони закликає звертатися безпосередньо до відповідного професійного структурного підрозділу. А саме, відтепер в Міністерстві оборони України працює Департамент з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України. Штат працівників теж відповідно розширено.

Виконуючий обов‘язки директора Департаменту Сергій Степанян наголосив, що ключова мета Департаменту — реалізувати принцип нульової толерантності до корупції.

«Зараз ми перезавантажуємо і посилюємо антикорупційний підрозділ Міністерства оборони України. Його статус вже підвищено з Управління до Департаменту і тим самим розширено штат. Незабаром буде оголошено про відбір на вакантні посади до цього підрозділу. Моє завдання — реалізувати принцип нульової толерантності до корупції. Одним з елементів роботи на системному рівні ми бачимо більш тісну взаємодію з громадськістю. Міністром оборони впроваджується реформа оборонних закупівель, ухвалено рішення щодо забезпечення прозорості у закупівлях.

Загалом, закликаю усіх. Військовослужбовців, бізнес, журналістів, громадських експертів і активістів: якщо ви бачите ознаки корупційних проявів у секторі оборони, прошу надавати інформацію», — наголосив виконуючий обов‘язки директора Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Сергій Степанян.

 ПОВІДОМИТИ ПРО МОЖЛИВІ ПОРУШЕННЯ ЧИ РИЗИКИ МОЖНА НАСТУПНИМ ЧИНОМ:

  1. Спеціальна телефонна лінія +38 044 271 39 86
  2. Електронна пошта [email protected]

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://www.mil.gov.ua/ne-bud-bajduzhim-–-povidom-pro-korupcziyu.html

 


ОСТАННІ НОВИНИ