Німецька зброя рятує життя українських воїнів і цивільних людей – Андрій Шевченко з депутатами ФРН обговорили військову підтримку України

06 березня 2023, 15:20 | ID: 69314
Німецька зброя рятує життя українських воїнів і цивільних людей – Андрій Шевченко з депутатами ФРН обговорили військову підтримку України

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Андрій Шевченко провів зустріч з Головою фракції Соціал-демократичної партії у Бундестазі Рольфом Мютценіхом та співголовою цієї партії Ларсом Клінгбайлем.
Німецьку делегацію поінформували про поточну безпекову ситуацію на фронтах російсько-української війни та важливість підтримання позитивної динаміки постачання Україні необхідного озброєння та іншої матеріально-технічної допомоги.
Андрій Шевченко подякував Уряду й народу ФРН за підтримку України у боротьбі з російським агресором та прийняті парламентарями Бундестагу позитивні рішення в контексті посилення українського війська на полі бою.
– Вдячні за допомогу і постійну роботу з підтримки нашої країни на усіх дипломатичних майданчиках. Західне, і, зокрема, німецьке озброєння допомагає зберегти життя нашим захисникам і захисницям та мирним українцям. Також, завдяки отриманій сучасній зброї наші воїни наближають перемогу України, – зазначив Андрій Шевченко.
Заступник Глави Міноборони акцентував увагу на впровадженні в оборонному відомстві логістичної системи обліку і контролю іноземного озброєння LOGFAS та відзначив, що збереження довіри партнерів для України є дуже важливим фактором.
Німецькі парламентарі висловили готовність продовжувати підтримувати Україну та засвідчили свою солідарність з Українським народом.ОСТАННІ НОВИНИ