Позиція Міністерства оборони України щодо оголошення підозри колишнім посадовцям

01 лютого 2023, 17:35 | ID: 69097
Позиція Міністерства оборони України щодо оголошення підозри колишнім посадовцям

Міністерство оборони демонструє відкритість та прозорість у своїй діяльності та всіляко сприяє правоохоронним органам у проведенні процесуальних заходів.

З приводу інформації щодо оголошення підозри колишнім посадовцям системи Міністерства оборони України слід наголосити, що у оборонному відомстві, зі свого боку, за даними фактами проводяться службові перевірки.

У системі Міноборони сповідується нульова толерантність до корупції і кожна інформація про можливі її прояви ретельно перевіряється. У випадку підтвердження фактів, уповноважені органи надають правову оцінку, а Міністр оборони України здійснює відповідне реагування та приймає необхідні кадрові рішення.

Відтак, у грудні 2022 року був відсторонений від обов’язків, а в січні 2023 року звільнений з посади виконуючий обов’язки директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони.

Також 24 січня 2023 року відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України заступника Міністра оборони України було звільнено з посади.