Представники Міноборони України зустрілися з делегацією американської компанії «AeroVironment»

30 січня 2023, 17:15 | ID: 69082
Представники Міноборони України зустрілися з делегацією американської компанії «AeroVironment» Представники Міноборони України зустрілися з делегацією американської компанії «AeroVironment»

Заступники Міністра оборони України Володимир Гаврилов та Денис Шарапов провели зустріч з делегацією американської компанії «AeroVironment» Чарлсом Діном та Бретом Хашем. Дана компанія спеціалізується на виготовленні баражуючих боєприпасів та ударних безпілотних літальних комплексів.

Відбулись двосторонні консультації в рамках реалізації проєктів щодо постачання озброєння «AeroVironment» для потреб ЗСУ та взаємодії компанії з вітчизняними виробниками озброєння і військової техніки.

Представники України подякували компанії та Уряду США за надані Силам оборони комплекси БПЛА у якості матеріально-технічної допомоги.  У подальшому очікується плідна співпраця за іншими типами БПЛА американської компанії.

Американська делегація висловила свою солідарність з Українським народом і запевнила у подальшій підтримці.

– Після 24 лютого 2022 року ми щодня покращуємо свою роботу для допомоги Україні. Підтримуємо Україну у цій війні. Ми готові працювати з Міноборони й українськими виробниками зброї в рамках надання матеріально-технічної допомоги, а також через інші програми які існують між нашими країнами, – прокоментував віце-президент «AeroVironment» Чарлс Дін.ОСТАННІ НОВИНИ