Вітання Міністра оборони України Десантно-штурмовим військам Збройних Сил України

21 листопада 2022, 09:45 | ID: 68685
Вітання Міністра оборони України Десантно-штурмовим військам Збройних Сил України

Завжди перші!

Це не перебільшення, коли ми говоримо про українські ДШВ.

В обороні, рейді, атаці. Ви завжди перші там, де найважче та небезпечніше. Ви одні з перших, хто пішов на захист східних кордонів України у 2014, ви ті, хто перший зробив постріл у відповідь. Перші, хто поніс втрати… У 14-му році, Українські десантники на Висоті Браво перші зустрілись з російськими окупантами. Висоту обстрілювали протягом 19 годин. Орки думали, що вибили десантників з висот, але нічого в них не вийшло!

 В 22-му році, в ході виснажливих боїв на Донеччині до морпіхів на допомогу прийшли побратими з ДШВ. В момент, який міг стати останнім, «Завжди Вірним» прийшла на допомогу ротно-тактична група «Завжди Перших». Ставши пліч-о-пліч, ви дали потужну відповідь трьом батальйонно-тактичним групам орків.

У часи доленосних випробувань для нашої держави ви на практиці довели високу підготовленість, навченість та професіоналізм. Вірність звитязі!

І сьогодні, у день професійного свята, українські десантники продовжують упевнено і завзято боронити нашу державу, даючи гідну відсіч російському агресору.

Я дякую кожному, хто несе службу сьогодні. І схиляю голову перед кожним, хто віддав за нашу незалежність найдорожче - своє життя.

Зі святом, козаки!

Все буде Україна!

Міністр оборони України Олексій Резніков