Вітання Президента України військовослужбовцям та ветеранам інженерних військ

03 листопада 2022, 09:07 | ID: 68587

Шановні воїни інженерних військ! Дорогі ветерани!

Вітаю вас із професійним святом — Днем інженерних військ.

Щоденно виконуючи широкий спектр завдань у найскладніших умовах бойової обстановки, ви гідно підтримуєте і убезпечуєте наші війська та створюєте нищівні перешкоди для противника.

 Вже з перших днів широкомасштабної російської агресії, постійно діючи на межі ризику, українські військові сапери створили потужні інженерні загородження на шляхах висування ворожих військ, здійснили мінування важливих комунікацій і мостів на загрозливих напрямках, провели фортифікаційне обладнання бойових позицій для українського війська, знешкодили тисячі вибухонебезпечних предметів, сприяючи розгрому ворога та зриву його загарбницьких планів.

 Від імені Українського народу щиро дякую усім вам за звитягу, мужність і професіоналізм, які ви демонструєте, боронячи рідну землю.

 Вшановуючи військовослужбовців інженерних військ, схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України. Ми завжди пам’ятатимемо їх подвиг.

 Зичу усім вам міцного здоров’я, незламного духу у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України та нових перемог над окупантами.

Слава інженерним військам!

Слава Україні!

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙОСТАННІ НОВИНИ
Всі ворожі сценарії опрацьовуємо, державу захищаємо – звернення Президента України

Вчора в 20:15

Глава держави зустрівся з федеральним міністром оборони Німеччини

Вчора в 20:00

Військова допомога Німеччини посилить міць ЗСУ й допоможе нашим воїнам захищати Україну від ворога – Олексій Резніков

Вчора в 19:20

За добу Сили оборони знищили понад 1000 російських загарбників, 14 танків та 28 бойових броньованих машин: загальні втрати ворога уже більше 133,1 тис.осіб – Генштаб ЗСУ

Вчора в 08:15

Хороша мотивація плюс хороша підготовка дорівнює можливості наших cил оборони повернути Україні своє – звернення Президента

06 лютого 2023, 21:45

Олександр Поліщук зустрівся з делегацією Чеської Республіки

06 лютого 2023, 19:00

Ми сподіваємося на подальшу підтримку Нідерландів щодо засуджень російських злочинів в міжнародному кримінальному суді, - Олександр Поліщук

06 лютого 2023, 18:00