Жагу до волі і свободи - не знищити: вони виконали наказ знов - вони вижили - Олексій Резніков

22 вересня 2022, 16:30 | ID: 68354
Жагу до волі і свободи - не знищити: вони виконали наказ знов - вони вижили - Олексій Резніков

«Незламні

Їм було віддано наказ захищати Маріуполь, стримувати ворога. Вони зв’язали ціле угрупування орків своєю боротьбою. Вони не дали окупантам пройти далі.

Новий наказ командування був не менш складним. Ні, не стояти до смерті. Наказ - «Зберігти свої життя!»… Полон став для них пеклом. Катівнею.

Але силу духу Українського народу не зламати. Жагу до волі і свободи - не знищити. Вони виконали наказ знов - вони вижили.

Тепер вони в безпеці.

 215 Героїв. Серед них - 188 захисників Азовсталі: 108 «азовців», нацгвардійці, морпіхи, прикордонники, поліцейські, тероборонівці, працівники СБУ.

 П’ятеро звільнених командирів «Азова» перебуватимуть у безпечних умовах у Туреччині. І ми дякуємо нашим турецьким партнерам за їх гостинність.

 Також з полону визволено 10 іноземців: додому повертаються п’ятеро громадян Британії, двоє – США, а також громадяни Марокко, Хорватії та Швеції.

 Завдяки особистому спілкуванню президента Зеленського з президентом Ердоганом, завдякі роботі Офіса президента, координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими під головуванням начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова, завдяки нашим військовим, які беруть в полон окупантів і поповнюють обмінний фонд, наші Герої вже в безпеці. Проходитимуть реабілітацію та повідають світові правду.

 Але пам’ятаємо про всіх полонених Героїв. Ми маємо зробити все, аби врятувати кожного. Для цього важливо вірити у краще і довіряти один одному. Довіряти військово-політичному керівництву країни. Довіряти та тримати лад. 

Чим більше полонених окупантів, тим більше шансів, що всі наші хлопці і дівчата повернуться додому.

Ми на стороні світла, і сила й правда за нами. І це світло переможе темряву!

 Тримаймо стрій!

Слава Україні! Слава Героям України!»

Міністр оборони України Олексій Резніков.

 

 

*Автор фото, пресофіцер полку «Азов» Дмитро Козацький, теж в безпеці.