Серед курсантів та ліцеїстів військових навчальних закладів визначено переможців Міжнародного конкурсу з української мови

20 вересня 2022, 15:10 | ID: 68345

У Збройних Силах України відбувся другий (підсумковий) етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який організований Департаментом гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України.
За результатами мовного змагання визначено переможців серед курсантів вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та ліцеїстів військових ліцеїв.
Фінал конкурсу був запланований на 16 березня 2022 року. У зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну та введенням воєнного стану в нашій країні, мовний конкурс проведено 15 вересня у дистанційній формі.
Цьогоріч найкращими знавцями української мови серед ліцеїстів стали Юлія Руденко та Анастасія Білецька з Київського військового ліцею імені Івана Богуна, котрі посіли перше та третє місця відповідно. Друге місце здобув представник Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного Олексій Єнікєєв.
Серед курсантів перші місця розділили – Ольга Турчак з Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та Дарія Зінчук з Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Друге місце здобули представниці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Маріна Шелудько та Військової академії (м. Одеса) Єлизавета Юхненко.
Третє місце посіли курсантки Анастасія Лисенко з Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Оксана Шворак з Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Творчі роботи переможців XXII Міжнародного конкурсу з української мови засвідчили їхню активну громадянську позицію, патріотизм та бажання зробити свій внесок у перемогу України над агресором.