Олексій Резніков подякував Естонії за переданий Збройним Силам України мобільний польовий шпиталь Role 2

14 вересня 2022, 15:00 | ID: 68311
Олексій Резніков подякував Естонії за переданий Збройним Силам України мобільний польовий шпиталь Role 2

Міністр оборони України Олексій Резніков разом із Командувачем Медичних сил Збройних Сил України генерал-майором медичної служби, Тетяною Остащенко, провів зустріч з Міністром оборони Естонії Ханно Певкуром.

Естонська Республіка передала для потреб Збройних Сил України мобільний польовий шпиталь Role 2.

Символічний ключ від шпиталю з рук Ханно Певкура прийняв Олексій Резніков та передав генерал-майору медичної служби Тетяні Остащенко.

Міністр оборони від імені Українського народу висловив щиру вдячність за надзвичайно важливий подарунок Естонії.

– Ми високо цінуємо допомогу, яку надає Естонія для лікування наших поранених та для сфери військової медицини. В Україні більше восьми років триває війна. За цей час загинули й отримали поранення тисячі українських захисників. Разом робимо все, щоб поранених було менше й сподіваємося на подальшу підтримку України у боротьбі з російським ворогом. На відміну від росії, Україна цінує своїх громадян та воїнів, дбає про їхній захист та гідне медичне забезпечення, – наголосив Олексій Резніков.

Міністр оборони Естонської Республіки висловив слова підтримки Україні та наголосив, що Естонія готова надавати допомогу Україні з медичним обладнанням та підготовкою медперсоналу ЗСУ за кордоном.

Генерал-майор медичної служби Тетяна Остащенко зазначила, що міжнародна підтримка української медицини в умовах воєнного стану значно  підвищує  рівень надання кваліфікованої медичної допомоги, адже саме польові шпиталі – ключовий елемент для надання допомоги постраждалим у районах бойових дій.