Укладено Меморандум про взаємодію та співробітництво у сфері кібероборони між Міністерством оборони України і ПрАТ «Укренерго»

25 серпня 2022, 16:25 | ID: 68193
Укладено Меморандум про взаємодію та співробітництво у сфері кібероборони між Міністерством оборони України і ПрАТ «Укренерго»

Ситуаційний центр Міністерства оборони України і Приватне акціонерне товариство «Національна енергетична компанія «Укренерго» уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво у сфері кібероборони. Він спрямований на попередження, виявлення, ефективне реагування та протидію актуальним кіберзагрозам, а також на підвищення рівня ситуаційної обізнаності сторін щодо сил та засобів, що застосовуються у кібервійні проти України.
В умовах збройної агресії проти України росія активно використовує кіберпростір для підтримки військових операцій у фізичному світі, здійснюючи постійні кібернапади на українську інфраструктуру – як військову, так і цивільну.
За таких умов забезпечення кіберстійкості вітчизняної інфраструктури, у тому числі на галузевому рівні, набуває вагомого значення для вирішення завдань забезпечення кібероборони держави та потребує поєднання зусиль профільних фахівців. У цьому контексті оборонне відомство приділяє значну увагу належному функціонуванню енергетичного сектору для забезпечення обороноздатності нашої крани.
З огляду на функціонування в структурі ПрАТ «НЕК «Укренерго» найсучаснішого галузевого центру компетенції з питань кібербезпеки, підписання Меморандуму розширить можливості сторін щодо кіберстійкості об'єктів критичної інфраструктури, сприятиме зміцненню кібероборони держави та підвищенню ситуаційної обізнаності військових щодо дій країни-агресора у кіберпросторі.
Співпраця вже відбувається у практичній площині.ОСТАННІ НОВИНИ
З 1 грудня розпочнеться процес оформлення документів для підтвердження статусу учасника бойових дій

5 годин тому

Вдячний Республіці Словенія за політичну підтримку, військово-технічну допомогу ЗСУ та навчання наших захисників, – Олексій Резніков

Сьогодні у 12:30

За добу Сили оборони збили 2 ворожі літаки: від початку повномасштабного вторгнення російські загарбники втратили уже 280 бойових літаків, знищено понад 2910 танків – Генштаб ЗСУ

Сьогодні у 09:00

Україна ніколи не буде місцем розрухи – звернення Президента Володимира Зеленського

Вчора в 22:30

Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Вчора в 15:30

Від початку повномасштабної війни проти України росія втратила уже 87900 осіб, знищено близько 1900 артилерійських систем ворога - Генштаб ЗСУ

Вчора в 09:15

Допомагаючи одне одному, ми пройдемо цю зиму й це намагання Росії використати холод проти людей – звернення Президента України

27 листопада 2022, 22:10