Міністр оборони України Олексій Резніков здійснив робочу поїздку на Харківщину

23 липня 2022, 17:55 | ID: 67967
Міністр оборони України Олексій Резніков здійснив робочу поїздку на Харківщину Міністр оборони України Олексій Резніков здійснив робочу поїздку на Харківщину Міністр оборони України Олексій Резніков здійснив робочу поїздку на Харківщину

На початку візиту очільник оборонного відомства відвідав бійців, які проходять лікування та нагородив військовослужбовців, правоохоронців, представників місцевої влади, волонтерів та співробітників комунальних служб, які з початку повномасштабного вторгнення росіян на територію України не покинули регіону та працювали на користь та захист держави. 

— Традиційно ми з командою виїхали в ті місця, де люди реально чинять опір російській збройній агресії. І сьогодні я знов з величезною приємністю мав можливість потиснути руки всім тим, хто заслуговує на нагороди. Це були лікарі, медсестри, військовослужбовці ЗСУ, гвардійці, поліцейські, волонтери, які допомагають всьому сектору оборони бути успішними в цій війні. Самовіддана праця та єдність – це запорука нашої майбутньої перемоги, - зауважив Міністр оборони.

Під час візиту Олексій Резніков відвідав один з найбільш постраждалих від російських атак районів Харкова — Північну Салтівку, а також місце, де нещодавно від обстрілів рашистів загинуло кілька цивільних осіб та зазнали поранень понад 20. 

— Не вкладається в голові, якась хвора потвора ухвалює рішення і натискає кнопку, щоб обстрілювати звичайні цивільні райони або ринок, де люди, перебуваючи на зупинці, чекали транспорту. Постає питання — навіщо вони це роблять? Аби нас залякати? Але в них нічого не вийде. Харків був і є форпостом цивілізації на кордоні з мордором. Я на постійному контакті з керівництвом регіону та міста. Робиться усе можливе, щоб посилити оборону, — зазначив очільник оборонного відомства.