Олександр Поліщук провів зустріч з представниками Посольства Франції в Україні

17 липня 2022, 13:00 | ID: 67926
Олександр Поліщук провів зустріч з представниками Посольства Франції в Україні

Заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук обговорив актуальні питання зміцнення двостороннього оборонного співробітництва з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном та аташе з питань оборони Французької Республіки в Україні бригадним генералом Андре Еврар.

Олександр Поліщук зазначив, що західне, і, зокрема, французьке озброєння є одним з чинників, який допомагає ЗСУ знищувати ворога на полі бою.

– Уже тривалий час французькі 155 мм самохідні артилерійські установки «Caesar» уражають важливі об’єкти противника та допомагають звільняти територію України від загарбників. Надане країнами-партнерами озброєння в руках українських воїнів – грізна сила, яка дозволила нам знизити наступальні дії агресора. Ми дякуємо керівництву Франції за рішення щодо постачання Україні додаткових систем далекобійної артилерії, – сказав заступник Міністра оборони України.

Етьєн де Понсен висловив підтримку Україні та наголосив на подальшій консолідації зусиль у забезпеченні відсічі збройної агресії рф.

Олександр Поліщук зазначив, що ворог продовжує вбивати українців, руйнувати інфраструктуру, знищувати нашу економіку. Як свідчення, нещодавній кривавий ракетний удар по Вінниці – це черговий доказ геноциду проти українського народу.

– Україні потрібні засоби, які допоможуть зупинити варварські ракетні удари та обстріли мирних міст. Ми готові розвивати співробітництво та продовжувати наші дискусії в Україні. Роль Посольства Франції щодо послідовної реалізації двохсторонніх проєктів з посилення спроможностей Сил оборони України – важлива, – прокоментував заступник Міністра оборони України.

Олександр Поліщук також висловив вдячність аташе з питань оборони Франції в Україні бригадному генералу Андре Еврар з нагоди завершення дипломатичної місії в Україні та від імені Міністра оборони нагородив її відзнакою Міністерства оборони України – Знаком Пошани.

Також сторони торкнулися питань, що становлять взаємний інтерес.