Це криваві злочини росіян, які мають бути покарані - Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак відвідав Ірпінь

13 липня 2022, 20:20 | ID: 67913
Це криваві злочини росіян, які мають бути покарані - Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак відвідав Ірпінь

Віце-прем’єр-міністр, Міністр національної оборони Республіки Польща Маріуш Блащак під час візиту в Україну відвідав Ірпінь Київської області, де під час вторгнення росіяни здійснювали масові вбивства мирних мешканців.

Очільник польського оборонного відомства був вражений жорстокістю окупантів.

Міський голова Олександр Маркушин розповів Міністру національної оборони Республіки Польща про героїчну оборону міста підрозділами тероборони та Збройних Сил України та про звільнення Ірпеня.

– Це криваві злочини росіян, які мають бути покарані. Пишаюся українськими захисниками, які звільняли Ірпінь та загалом усіма військовими, які нині боронять Україну, – зазначив  Маріуш Блащак.

Він також побував у Софіївському соборі та відвідав Михайлівську площу, де виставлено зразки знищеної українськими військовими російського озброєння і військової техніки. Нагадаємо також, що саме Польща стала першою країною в Європі, яка прийняла виставку зруйнованої Українською армією російської техніки.

Віце-прем’єр-міністр, Міністр національної оборони Республіки Польща подякував українським захисникам та українському народові за стійкість у протистоянні агресору.

– Дякую, за вашу позицію, тому що свобода й незалежність України – це свобода й незалежність Польщі. Дякую, що бережете нас, – наголосив Маріуш Блащак.