Збройні Сили України проводять акредитацію ЗМІ для висвітлення воєнних злочинів росії

04 березня 2022, 19:15 | ID: 66779
Збройні Сили України проводять акредитацію ЗМІ для висвітлення воєнних злочинів росії

З метою забезпечення інформаційного супроводу заходів з оборони України в умовах збройної агресії російської федерації, донесення оперативної, правдивої та вичерпної інформації про воєнні злочини росії, Збройні Сили України проводять акредитацію представників національних та іноземних засобів масової інформації.

Для отримання відповідної електронної прес-карти журналістам потрібно заповнити анкету за формою та надіслати вказаний в анкеті перелік документів.

Після верифікації усіх даних, медіа-працівникам буде надано електронну версію прес-карти для предʼявлення на вимогу військових та правоохоронних органів.

У разі порушення умов журналістської діяльності розголошення конфіденційної інформації чи передачі карти іншим особам, журналістів може бути позбавлено акредитації без права її відновлення.

Збройні Сили України нагадують про необхідність використовувати засоби захисту та не піддавати своє життя і здоровʼя небезпеці. В умовах ведення росією війни проти України, використання ворогом забороненої міжнародними конвенціями зброї, Збройні Сили України не несуть відповідальність за життя та здоров’я представників ЗМІ при перебуванні в районі проведення бойових дій.

Звертаємо увагу, що у разі необхідності верифікації чинності акредитації, діє відповідний номер телефону 0894201864.

 ОСТАННІ НОВИНИ
Привітання Рустема Умєрова з Днем радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України

34 хвилин тому

Міноборони не допустило втрати плат із вмістом дорогоцінних металів на понад 65 мільйонів гривень

2 години тому

Загальні втрати російських окупантів становлять 328,7 тис. осіб, знищено більше 5550 танків ворога ‒ Генеральний штаб ЗСУ

2 години тому

Дуже важливо, щоб кількість «Пунктів незламності» в усіх областях була достатньою для будь-якої надзвичайної ситуації – звернення Президента України

Вчора в 20:45

Рустем Умєров привітав перших слухачів курсу «Стратегічне управління вищого рівня та державної політики L-5»

Вчора в 15:25

Рустем Умєров до учасників IT-коаліції: «Війну виграють технології» 

Вчора в 09:45

Від початку широкомасштабної війни проти України росія втратила 327,5 тис. осіб, знищено більше 7900 артилерійських систем ворога – Генштаб ЗСУ

Вчора в 08:00