Україна не піде на жодні поступки, які можуть принизити нашу боротьбу за територіальну цілісність – Михайло Подоляк

04 березня 2022, 18:23 | ID: 66778

Позиція Верховного Головнокомандувача, Президента Володимира Зеленського щодо переговорів із Російською Федерацією залишається жорсткою: Україна не піде на жодні поступки, які можуть принизити нашу боротьбу за територіальну цілісність. Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк під час брифінгу у Львові.

«Президент Зеленський точно не піде на жодні поступки, які можуть так чи інакше принизити нашу боротьбу, яка сьогодні ведеться в Україні за її територіальну цілісність і свободу», – наголосив він.

«Тому перемовини будуть іти тяжко. Але вони будуть іти», – додав Михайло Подоляк.

За словами радника керівника Офісу Президента, Глава держави абсолютно чітко розуміє всі нюанси та обставини переговорів з Російською Федерацією.

«Ми не просто перебуваємо на переговорах або просто слухаємо їх. Ми розуміємо, куди вони хочуть зайти, чому вони так думають і яка у них ситуація насправді», – сказав Михайло Подоляк.

Він наголосив, що позицію України в переговорному процесі значно підсилюють наші західні партнери, а також успіхи Збройних Сил.

За словами радника керівника Офісу Президента, коли РФ планувала військову операцію в Україні, то очікувала, що вона буде дуже короткою, а наслідки у вигляді санкцій – не такими суттєвими.

«Але на сьогодні ми отримали затяжну битву навколо багатьох міст України. Ми бачимо, що це вже гуманітарна катастрофа в центрі Європи, і, безумовно, пакет санкцій, які сьогодні наші західні партнери накладають на Росію, створює для них дуже тяжкі наслідки, які триватимуть рік-два-три, навіть якщо їх сьогодні скасувати», – розповів Михайло Подоляк.

Він зазначив, що санкції вже обвалили економіку РФ, тому російська сторона прагне вийти на якісь рішення на переговорах.

«Зрозуміло, що ці рішення мають бути в інтересах України, бо коли вони заходили в переговорний процес, це була одна позиція... Сьогодні Україна воює так, як ніхто не очікував», – наголосив радник керівника Офісу Президента.

Він також зробив акцент на тому, що українська сторона готова продовжувати перемовини в будь-який момент, і припустив, що наступний раунд перемовин з РФ відбудеться вже за кілька днів.

Офіційне інтернет-представництво Президента УкраїниОСТАННІ НОВИНИ
Постачання Україні озброєння – це найкраща інвестиція у збереження стабільності у світі – звернення Президента Володимира Зеленського

4 години тому

«Рамштайн» стає справжньою коаліцією вільного світу на підтримку України – звернення Олексія Резнікова

Вчора в 15:00

За три місяці повномасштабної збройної агресії втрати російських окупантів становлять 29350 осіб, знищено понад 1300 танків ворога – Генштаб ЗС України

Вчора в 08:45

Найближчі тижні війни будуть складними, але в нас немає жодної альтернативи, крім як боротись і перемогти – звернення Президента України

23 травня 2022, 23:15

Втрати російських окупантів становлять понад 600 артилерійських систем, збито 110 ворожих крилатих ракет – Генеральний штаб ЗС України

23 травня 2022, 09:00

Привітання з Днем морської піхоти України

23 травня 2022, 08:00

Україна щотижнево розширює свої міжнародні зв'язки, щоб отримати все необхідне для якнайшвидшого завершення війни – звернення Президента Володимира Зеленського

23 травня 2022, 00:00