Недобросовісні компанії намагаються заблокувати закупівлі харчування для ЗСУ

16 лютого 2022, 09:18 | ID: 66478
Недобросовісні компанії намагаються заблокувати закупівлі харчування для ЗСУ

У Шостому апеляційному адміністративному суді 15 лютого відбувся розгляд двох апеляційних скарг Міністерства оборони України на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва по справам № 640/4720/22 та  № 640/4729/22 за позовами ТОВ «Українська компанія «Торг-Інвест».

Зазначена компанія подала до Антимонопольного комітету України та суду понад 25 надуманих скарг та позовів, предметом яких є оскарження умов оголошення про проведення процедур закупівель та умов договорів

Наразі в судах компанія намагається оскаржити 12 процедур закупівель послуг з організації харчування особового складу Збройних Сил на 2022-й рік.

При цьому, варто зауважити, що ТОВ «Торг-Інвест» навіть не подала у своїй тендерній пропозиції жодного документу, які були передбачені в оголошенні Міноборони. Згадане товариство фактично продемонструвало відсутність справжніх намірів  із забезпечення харчування особового складу українського війська.

Фахівці юридичної служби Міноборони переконані, що дії «Торг-Інвест» спрямовані на блокування процедур закупівель з організації харчування і можуть свідчити про зловживання своїми правами та кваліфікуватись як вчинення злочину, передбаченого статтею 114-1 Кримінального кодексу України, а саме – перешкоджання законній діяльності ЗС України в особливий період, та призвести до зриву організації харчування особового складу Збройних Сил України.

Незважаючи на це, суд апеляційної інстанції на засіданні 15 лютого по справі № 640/4720/22 не врахував доводи Міноборони, також суд не переконали і ті обставини, що позивачем не подано жодних документів у складі своєї тендерної пропозиції.

В умовах особливого періоду і відкритої збройної агресії РФ питання гарантованого забезпечення харчування особового складу Збройних Сил України має стратегічне значення для обороноздатності країни й не може бути предметом комерційних оборудок і будь-яких маніпуляцій.

Міноборони продовжить вживати всіх необхідних заходів, спрямованих на забезпечення організації харчування особового складу Збройних Сил України.

При цьому, варто наголосити, що Міноборони готове до різних ситуацій і незважаючи на будь-які спроби постачання харчування  буде забезпечено.

РОЗГЛЯД СПРАВИ ПЕРЕНЕСЕНО НА СЬОГОДНІ, 16 ЛЮТОГО, НА 15:00.

СПРАВА СЛУХАЄТЬСЯ ШОСТИМ АПЕЛЯЦІЙНИМ АДМІНІСТРАТИВНИМ СУДОМ (ВУЛ. МОСКОВСЬКА 8).

ВСІ БАЖАЮЧИ ПРЕДСТАВНИКИ ЗМІ МОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОЗГЛЯДУ СПРАВИ.ОСТАННІ НОВИНИ
Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців – звернення Президента України

7 годин тому

За чотири місяці війни втрати російських окупантів становлять 34700 осіб, знищено 764 ворожих артилерійських системи – Генеральний штаб ЗС України

Вчора в 10:00

Україна здобула статус кандидата на вступ до ЄС – він не впав з неба, тож пишаймося цим – звернення Президента Володимира Зеленського

Вчора в 00:00

«Світова коаліція на підтримку України проти агресора посилюється», - Міністр оборони Олексій Резніков

24 червня 2022, 16:10

Від початку повномасштабної війни проти України росія втратила уже 34530 осіб, знищено 216 літаків та 183 вертольоти ворога – Генеральний штаб ЗС України

24 червня 2022, 09:20

До сфери управління Міноборони фактично повернуто 3,5 тис. га земель оборони в Одеській області

23 червня 2022, 11:41

Втрати російських окупантів становлять понад 1500 танків, знищено майже 100 засобів ППО ворога – Генеральний штаб ЗС України

23 червня 2022, 09:00