У Національному університеті оборони презентували систему імітаційного моделювання JTLS-GO для оперативного рівня

17 січня 2022, 15:58 | ID: 66060
У Національному університеті оборони презентували систему імітаційного моделювання JTLS-GO для оперативного рівня У Національному університеті оборони презентували систему імітаційного моделювання JTLS-GO для оперативного рівня У Національному університеті оборони презентували систему імітаційного моделювання JTLS-GO для оперативного рівня У Національному університеті оборони презентували систему імітаційного моделювання JTLS-GO для оперативного рівня У Національному університеті оборони презентували систему імітаційного моделювання JTLS-GO для оперативного рівня

Сьогодні, 17 січня, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за участі інструкторів США розпочалася демонстрація можливостей системи імітаційного моделювання JTLS-GO (Joint Theater Level Simulation – Global Operations), що призначена для моделювання воєнних дій на оперативному рівні.

Захід проходить на базі центру імітаційного моделювання НУОУ. Протягом чотирьох днів представники іноземної делегації – розробники системи імітаційного моделювання JTLS-GO – ознайомлять фахівців університету зі структурою, специфікою та основними можливостями даної системи.

Під час демонстрації представниця американської делегації пані Елен Роланд наголосила, що основною відмінністю JTLS-GO від вже звичної для ЗС України системи JCATS, призначеної для тактичного рівня, є широкий функціонал імітаційного моделювання на оперативному рівні. Система дозволяє планувати та керувати діями видів та родів військ (сил), а також логістичним забезпеченням в умовах виконання бойових завдань.

У свою чергу представник уряду США пан Ендрю Ехолс зазначив, що систему імітаційного моделювання JTLS-GO планується використовувати під час багатонаціонального командно-штабного навчання Viking-2022.

Як повідомлялося раніше, організатори багатонаціонального КШН Viking-2022 вже здійснювали візит до НУОУ, під час якого були обговорені питання залучення особового складу і використання можливостей та засобів центру імітаційного моделювання і навчально-наукового центру підготовки офіцерів для багатонаціональних штабів університету для участі у Viking-2022, створення та розгортання відповідних багатонаціональних органів військового управління (штабів) на базі університету, а також встановлення технічної сумісності з відповідними технічними засобами інших держав учасниць, які братимуть участь у зазначеному навчанні. 

Пресслужба Національного університету оборони України імені Івана ЧерняховськогоОСТАННІ НОВИНИ
«Канада продовжить надавати Україні широку військову допомогу!»: відбулася зустріч Рустема Умєрова з канадським колегою Біллом Блером

6 годин тому

Володимир Зеленський про посилення далекобійних можливостей України: Настане момент – ми всі це побачимо

Вчора в 10:35

Перспективні напрями реалізації спроможностей у виявленні корупційних ризиків обговорили в Міноборони України

Вчора в 09:20

Українські захисники за добу ліквідували 480 окупантів, знищили 40 артсистем і 8 ББМ ворога - Генштаб ЗСУ

Вчора в 08:20

Разом працюватимемо, щоб спільно з Америкою Україна виробляла необхідну зброю – звернення Президента Володимира Зеленського

Вчора в 04:40

Президент України за результатами зустрічі з Президентом США у Вашингтоні: Є саме те, що потрібно нашим солдатам

Вчора в 02:35

ППО, артсистеми, засоби дальнього ураження: Рустем Умєров у складі делегації перебуває в США

21 вересня 2023, 23:17