У Михайлівському соборі Києва помолилися за здоров’я захисників і захисниць України

14 жовтня 2021, 15:55 | ID: 64725
У Михайлівському соборі Києва помолилися за здоров’я захисників і захисниць України У Михайлівському соборі Києва помолилися за здоров’я захисників і захисниць України У Михайлівському соборі Києва помолилися за здоров’я захисників і захисниць України У Михайлівському соборі Києва помолилися за здоров’я захисників і захисниць України У Михайлівському соборі Києва помолилися за здоров’я захисників і захисниць України У Михайлівському соборі Києва помолилися за здоров’я захисників і захисниць України У Михайлівському соборі Києва помолилися за здоров’я захисників і захисниць України

Вже традиційно зранку з нагоди Дня захисників та захисниць України відбулося покладання квітів до Стіни пам’яті біля Михайлівського Золотоверхого собору.

Пам’ять загиблих за Україну вшанували представники вищого військово-політичного керівництва держави, зокрема Президент України Володимир Зеленський, міністр оборони України Андрій Таран, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, а також інші представники органів центральної влади. Було оголошено хвилину мовчання та виконано Державний Гімн України.

Далі на території Михайлівського собору відбулася Всеукраїнська молитва за здоров’я захисників і захисниць України. До неї долучилися військовослужбовці, у тому числі й учасники ООС та всі небайдужі громадяни. До речі, Всеукраїнська молитва пройшла по всій країні за підтримки Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

Довідка: До складу ВРЦіРО входять 15 релігійних організацій та церков, а також одна міжцерковна організація. Серед них — православні, греко- і римсько-католицька, протестантські та євангельські церкви, а також іудейське та мусульманське релігійні об’єднання. Рада Церков представляє більш ніж 95% усіх релігійних організацій України.

Інформагентство «АрміяІнформ»