У Міноборони передали Книги пам’яті загиблих добровольців в усі регіони України

12 жовтня 2021, 17:58 | ID: 64693
У Міноборони передали Книги пам’яті загиблих добровольців в усі регіони України У Міноборони передали Книги пам’яті загиблих добровольців в усі регіони України У Міноборони передали Книги пам’яті загиблих добровольців в усі регіони України

У вівторок, 12 жовтня, у Залі Пам’яті Меморіального комплексу Міністерства оборони України міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна передала копії Книги пам’яті добровольців-захисників представникам територіальних відділів Мінветеранів.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх полеглих героїв в російсько-українській війні.

«Створення Книги пам’яті добровольців-захисників започатковано Міністерством у справах ветеранів. Аналогічні книги існують про тих хлопців, які загинули за Україну в російсько-українській війні, коли проходили службу у складі Збройних сил України та інших військових формуваннях, – сказала Юлія Лапутіна. – Однак до березня цього року книг з іменами саме воїнів-добровольців не було. Напередодні Дня захисників та захисниць України ми передаємо в усі куточки України, в усі наші регіони копії Книги пам’яті добровольців».

Міністерка передала Книги пам’яті представникам територіальних відділів Мінветеранів. Вони своєю чергою нададуть їх керівникам обласних державних адміністрацій для подальшого розміщення у місцях вшанування пам’яті.

«Про людей, які за покликом серця здійснили подвиг задля нашого мирного життя, має знати вся Україна», – наголосила Юлія Лапутіна.

Вона подякувала Міністерству оборони України за сприяння в організації заходу.

Нагадаємо, у березні 2021 року міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна презентувала Книгу пам’яті добровольців-захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Захід відбувся у меморіальному комплексі «Зала пам'яті» на території Міністерства оборони України.

Наказ Мінветеранів «Про Книгу пам’яті добровольців – захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» було видано у вересні 2020 року.

Наразі у Книзі пам’яті записані імена 78 воїнів-добровольців. Робота зі збирання інформації про всіх добровольців триває.

Міністерство у справах ветеранів УкраїниОСТАННІ НОВИНИ