Керівництво держави, Міністерства оборони України та Збройних Сил України працюють як одна команда, – Ганна Маляр

07 жовтня 2021, 12:10 | ID: 64621
Керівництво держави, Міністерства оборони України та Збройних Сил України працюють як одна команда, – Ганна Маляр

Керівництво держави, Міністерства оборони України і Збройних Сил України працюють як одна команда та спрямовують спільні зусилля на якісну трансформацію ЗС України, їх розвиток для успішного забезпечення оборони України в майбутнього. Про це під час брифінгу про стан та перспективи цифрової трансформації, оснащення Збройних Сил високотехнологічним озброєнням та військовою технікою повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

– Президент Україну говорить про нашу країну як велику ІТ-державу, і ми, як оборонне відомство, розуміємо це як завдання щодо створення та розвитку цифрової армії, здатної ефективно протистояти російській агресії та іншим викликам і загрозам. «Цифрове майбутнє» Збройних Сил України – один з пріоритетних напрямів нашої діяльності. Йдеться про трансформацію розвідки, автоматизованого управління, зв'язку, високоточної зброї, роботизованих комплексів, безпілотників та інших високотехнологічних систем, – наголосила Ганна Маляр.

За її словами, оборонне відомство в межах компетенції зацікавлене в належному інформуванні суспільства про стан та діяльність Збройних Сил України, ситуацію в районі проведення Операції Об’єднаних сил, напрямів розвитку Збройних Сил України, в першу чергу щодо перспектив та можливостей цифрової трансформації, впровадження інноваційних технологій у сфері оборони. Ганна Маляр відзначила, що Міноборони будує відкриту комунікацію з суспільством та відстежує публічні дискусії щодо військової тематики, бере у них участь та готує відповіді. Оборонне відомство дотримується вимог законодавства «Про доступ до публічної інформації», й щороку Міністерство відповідає щонайменше на 70 тисяч запитів.

Також заступниця Міністра оборони анонсувала, що відомство спільно з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки започатковує низку публічних заходів з обговорення результатів, поточного стану та перспектив української армії у сфері цифровізації.

Ганна Маляр наголосила, що практичну складову «цифрового майбутнього» Збройних Сил України кияни та гості столиці можуть побачити в окремій експозиції в рамках показу зразків озброєння та військової техніки на Михайлівській площі Києва з 13 по 17 жовтня включно.ОСТАННІ НОВИНИ