У Балтиморі триває підготовка українських екіпажів патрульних катерів типу Island

21 вересня 2021, 10:33 | ID: 64385
У Балтиморі триває підготовка українських екіпажів патрульних катерів типу Island У Балтиморі триває підготовка українських екіпажів патрульних катерів типу Island У Балтиморі триває підготовка українських екіпажів патрульних катерів типу Island У Балтиморі триває підготовка українських екіпажів патрульних катерів типу Island У Балтиморі триває підготовка українських екіпажів патрульних катерів типу Island

У США у  місті Балтимор триває підготовка екіпажів патрульних катерів типу Island.

Відповідно до програми українські військові моряки під керівництвом іноземних інструкторів відпрацювали вправи з боротьби за живучість корабля під час умовного виникнення пожежі класу BRAVO, що означає займання горючих речовин. 

За легендою умовне займання було виявлено у машинному приміщенні катера, після чого аварійною партією було відпрацьовано норматив із ліквідації пожежі та її наслідків. Військові на практиці закріплювали теоретичні знання з експлуатації спеціального обладнання та одягання пожежних костюмів FFE (Firefighting Ensemble), від чого залежало успішність виконання завдання. 

Варто зазначити, що для нового екіпажу це перші практичні заняття безпосередньо на катері, на якому вони вже невдовзі проходитимуть службу в Україні. Керівник занять позитивно відмітив дії українських моряків та зазначив, що з поставленим завданням українські військовослужбовці впоралися добре.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України