Поширення недостовірної інформації про Міністерство оборони набуло характеру спланованої інформаційної операції

14 вересня 2021, 11:24 | ID: 64296
Поширення недостовірної інформації про Міністерство оборони набуло характеру спланованої інформаційної операції

Поширення недостовірної інформації про те, що нібито «Міністерство оборони не виконує оборонне замовлення» набуло характеру спланованої інформаційної операції.

На жаль, цю брехню поширюють вже не тільки певні блогери та деякі ЗМІ, але й окремі народні депутати. Поширення фейків щодо стану виконання оборонного замовлення вводить в оману суспільство, підриває довіру до оборонного відомства, завдає шкоди інтересам держави та є елементом інформаційного впливу, спрямованого на дискредитацію влади.

Насправді, виконання зобов’язань оборонного замовлення-2021 з боку Міноборони відбувається відповідно до графіків, планово, ефективно та без зривів. Так, з 22,4 млрд. гривень бюджетних асигнувань на сьогодні вже розміщено замовлень на 82% від вказаної суми. На решту коштів Міноборони має планові заходи та чітко визначені напрями їх застосування, строки, виконавців та постачальників.

До Збройних Сил України вже поставлено понад 1100 одиниць озброєння та військової техніки за результатами виконання державного оборонного замовлення у 2021 році. Зокрема, 43 одиниці бронетранспортерів та бойових машин піхоти, 5 одиниць модернізованих літаків, 4 одиниці модернізованих вертольотів; 80 одиниць мінометів, 266 одиниць снайперських гвинтівок, 468 одиниць реактивних вогнеметів, 43 одиниці радіолокаційних станцій та станцій РЕБ, 3 одиниці безпілотних авіаційних комплексів (Лелека), понад 200 одиниць спеціальної техніки за видами забезпечення військ, а також 3,5 млн. одиниць ракет і боєприпасів різних типів і призначення.

Про це було неодноразово повідомлено як на сайті Міністерства оборони України, так і інформаційним агентством Міністерства «АрміяInform».

Будь-які звинувачення щодо нібито невиконання Міністерством оборони України своїх зобов’язань, із звинуваченням Міністра оборони або його заступників, є необґрунтованими та безпідставними.ОСТАННІ НОВИНИ