У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини

12 вересня 2021, 09:22 | ID: 64274
У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини

У районі проведення операції Об’єднаних сил, на базі однієї з механізованих частин, відбулись інструкторсько-методичні заняття з тактичної медицини. У заняттях взяли участь бойові медики, а також військовослужбовці підрозділів, які виконують бойові завдання в ООС.

Особовий склад відпрацював алгоритм надання медичної допомоги пораненим під час бою на взводному опорному пункті, а також пораненим членам екіпажів бойових машин піхоти.

За сценарієм заняття, військовослужбовці дістали поранення під час боєзіткнення, і надалі поетапно демонструвалися дії з надання їм первинної допомоги з подальшою евакуацією з «червоної» в «жовту» зони. Кожний етап відбувався у конкретному місці: траншея, бліндаж, машина медичної допомоги, гвинтокрил.

Усі кроки медики підрозділів проводили згідно зі встановленими правилами і нормативними вимогами, а також голосом супроводжували і пояснювали кожну дію під час надання допомоги.

На кожному етапі заняття демонструвалися можливості сучасної спеціальної техніки та медичного обладнання.

До речі, на заняттях був задіяний спеціальний медичний автомобіль на базі позашляховика «Тойота», який брав участь у параді до Дня Незалежності.

Після заключного етапу занять всі умовно поранені були доставлені повітряним шляхом до кінцевого пункту евакуації.

‒ Кожний військовий, який бере участь в операції Об’єднаних сил, може бути впевненим, що у випадку поранення чи травмування отримає кваліфіковану медичну допомогу. Тому ми будемо робити все можливе, щоб зберегти життя і здоров’я наших захисників, – підкреслив, підбиваючи  підсумки заняття, командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Інформагентство АрміяІнформОСТАННІ НОВИНИ
Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 18 вересня 2021 року

37 хвилин тому

Глава держави затвердив Стратегічний оборонний бюлетень України

Вчора в 21:00

Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому ухвалено рішення про збільшення оборонного бюджету України на 2022 рік

Вчора в 20:40

«Рішення щодо коштів на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України може бути прийняте найближчим часом», - Ганна Маляр

Вчора в 18:00

«Об’єднані зусилля – 2021»: Гідрометеорологічний центр Сил підтримки ЗС України проводить підготовчі заходи до КШН

Вчора в 17:13

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 17 вересня 2021 року

Вчора в 17:10

Заступник Міністра оборони України Олександр Носов зустрівся із делегацією США

Вчора в 15:11