В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу "ADA" для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України

07 вересня 2021, 13:24 | ID: 64221
В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу

В Туреччині відбулась урочиста церемонія закладки кіля корабля класу "корвет" для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств в місті Стамбул Турецької Республіки. Загалом, будівництво корвету типу "ADA" триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу, проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля. Відповідно до існуючих домовленостей в 2022 році, корвет буде переправлено в Україну і вже в 2024 році він увійде до складу ВМС ЗС України.

Це знакова подія для України та значний поштовх у розвитку її Військово-Морських Сил. Всі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених строків. Це продемонстровано на прикладі безпілотних літальних комплексів “Байрактар ТВ-2ˮ, які вже виконують завдання в інтересах нашої держави.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил УкраїниОСТАННІ НОВИНИ