У районі ООС визначають найкращий танковий взвод

07 вересня 2021, 09:33 | ID: 64214
У районі ООС визначають найкращий танковий взвод У районі ООС визначають найкращий танковий взвод У районі ООС визначають найкращий танковий взвод У районі ООС визначають найкращий танковий взвод У районі ООС визначають найкращий танковий взвод У районі ООС визначають найкращий танковий взвод

На Приазов’ї стартували змагання на найкращий взвод серед танкових підрозділів, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил. Конкурс проводять за розробленою програмою як комплексне тактичне завдання на єдиному тактичному фоні.

Метою змагань є забезпечення готовності особового складу до виконання визначених завдань у складних умовах обстановки, впровадження нових форм і способів підготовки підрозділів та визначення найкращого танкового взводу Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Участь у конкурсі беруть штатні танкові взводи на штатному озброєнні у складі трьох екіпажів, укомплектованих виключно військовослужбовцями військової служби за контрактом, які перебувають на своїх посадах не менше ніж шість місяців і за своїм рівнем набуття визначених спроможностей є найкращими у своїх частинах.

Інформагентство АрміяІнформ