Андрій Таран вшанував пам’ять воїнів-розвідників у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України

07 вересня 2021, 11:15 | ID: 64224
Андрій Таран вшанував пам’ять воїнів-розвідників у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України

Міністр оборони України Андрій Таран взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня воєнної розвідки України, що відбулися в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Вітаючи українських розвідників, очільник оборонного відомства зазначив, що воєнна розвідка є фундаментом обороноздатності держави та потужним інструментом захисту національних інтересів. Події довкола збройної гібридної агресії Російської Федерації проти України, евакуація українців та інших постраждалих із Сирії та Афганістану – лише підтвердження того.

На думку Андрія Тарана, у складних воєнно-політичних і економічних умовах впроваджуються вкрай важливі реформи для системи воєнної розвідки. Вони дозволяють одночасно нарощувати вже існуючі спроможності та запроваджувати в розвідувальну діяльність нові методи. Позитивну роль відіграє посилення взаємодії зі всіма суб’єктами розвідувального співтовариства та зі спеціальними службами іноземних держав, насамперед держав-членів НАТО, що дає змогу будувати відносини взаємної довіри.

Як позитивний приклад Міністр оборони нагадав про нещодавнє підписання Рамкової угоди між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США щодо стратегічних основ оборонного партнерства, де серед іншого йдеться й про забезпечення дієвого партнерства між розвідувальними спільнотами України та США з метою підтримки планування та проведення операцій.

Очільник українського оборонного відомства висловив глибоку повагу та щиру вдячність за ту важливу справу, яку розвідники роблять в ім’я захисту національних інтересів України.

Також Андрій Таран спільно із начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадним генералом Кирилом Будановим поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-розвідникам, які загинули, захищаючи Незалежність України.