Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині

04 вересня 2021, 12:55 | ID: 64189
Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині Воїни-десантники представлять Україну на багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2021»у Німеччині

Незабаром, на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC), що у Німеччині, розпочнеться багатонаціональне тактичне навчання «Saber Junction – 2021».

До навчання, яке буде проходити в районі міста Хохенфельс, візьмуть участь кілька тисяч військовослужбовців з більше двадцяти країн-членів НАТО та інших держав.

Україну представлятиме ротна тактична група 122-го окремого аеромобільного батальйону 81 окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Відзначимо, що особовий склад даного підрозділу має чималий бойовий досвід, набутий в бойових діях з російсько-окупаційними військами в районах проведення АТО та ООС.

Прибувши до місця проведення навчання, іноземні партнери організували для українських десантників ознайомчу екскурсію Багатонаціонального міжвидового центру. Десантники знайомилися з озброєнням та військовою технікою, яка є на озброєнні країн НАТО та поспілкувалися з колегами.

На даному етапі, тривають заходи підготовки озброєння та військової техніки до участі у багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction – 2021». Українські десантники відпрацьовуватимуть навчально-бойові завдання спільно з підрозділами 2-го кавалерійського полку Збройних Сил США.

Служба зв’язків з громадськістю 81-Ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУОСТАННІ НОВИНИ
Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 18 вересня 2021 року

18 хвилин тому

Глава держави затвердив Стратегічний оборонний бюлетень України

Вчора в 21:00

Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому ухвалено рішення про збільшення оборонного бюджету України на 2022 рік

Вчора в 20:40

«Рішення щодо коштів на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України може бути прийняте найближчим часом», - Ганна Маляр

Вчора в 18:00

«Об’єднані зусилля – 2021»: Гідрометеорологічний центр Сил підтримки ЗС України проводить підготовчі заходи до КШН

Вчора в 17:13

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 17 вересня 2021 року

Вчора в 17:10

Заступник Міністра оборони України Олександр Носов зустрівся із делегацією США

Вчора в 15:11