Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

20 серпня 2021, 10:30 | ID: 63975
Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Сьогодні, 20 серпня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

У заході взяли участь близькі та рідні загиблих героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, представники МВС та НГУ, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав п’ятнадцять разів …

У 1992 році, виконуючи військовий обов'язок у миротворчій місії ООН загинув мужній воїн українського народу

Старший прапорщик Солохін Віктор Олександрович

У цей день внаслідок бойових дій з російськими окупантами у 2014 році загинули:

Підполковник БІРЮК Олег Миколайович

Капітан ЖИЛІН Руслан Михайлович

Капітан РОДІОНОВ Антон Олександрович

Лейтенант ЛІЩИНСЬКИЙ Станіслав Сергійович

Старший сержант ШТИНДА Микола Миронович

Старший сержант МІХНЮК Олег Іванович

Сержант ДЖУЖА Руслан Михайлович

Солдат БІЛОУС Сергій Степанович

Молодший сержант міліції Аксененко Олег Олександрович

Солдат НГУ Ніколенко Анатолій Володимирович

Рядовий міліції Снітко Андрій Володимирович

Старшина НГУ Уткін Олександр Анатолійович

Солдат НГУ Кузяков Артем Володимирович

Солдат НГУ Кіпішинов Геннадій Юрійович

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам'яті. Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм Слава!

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, у якій вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.